Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 1,153,254.60 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Blog » Bilim
kolajen fiyatları

Kolajen Fiyatları

Çeşitli sebeplerle kolajen takviyesi kullanmaya karar verdiğinizde, yüzlerce ürün seçeneği ile karşılaşıp kararsız kalmanız oldukça normal. Bu kadar alternatif arasından size hem içerik hem de fiyat olarak uygun olanını bulma arayışınız başlar. Bu yazımızda hangi kolajenin sizin için fiyat/performans olarak alınabilir olduğuna daha rahat karar verebilecek, güncel kolajen fiyatlarını bulacaksınız.

Kolajen Nedir?

Başta cilt, eklem, bağ dokular ve kemiklerin yapı taşlarından olan kolajen, normalde vücut tarafından doğal olarak üretilen bir proteindir. Bu protein kaslarda, kemiklerde, eklemlerde ve tendonlarda vücut bütünlüğünü korumak için üretilir. Balık, et ve tavuk gibi gıdalarda da bulunan kolajenin zaman geçtikçe vücut tarafından üretimi azalır. Bu nedenle dışarıdan takviye olarak veya besinlerden alınması gerekir.

Kalpte, gözlerde, sindirim ve iskelet sisteminde önemli bir rol oynadığı için kolajenin vücutta azalması çeşitli problemlere yol açabilir. Günümüzde kolajenin diğer gıda takviyeleriyle birlikte alınması sayesinde yaşanabilecek problemler en aza indirilebilir.  Kolajen takviyelerinin içerik özelliklerine dikkat ederek kolajen fiyat araştırması yapabilir ve bütçeniz için en iyisini bulabilirsiniz.

Kolajen Fiyatları

Beslenmenize kolajeni eklemeye karar verdiyseniz ilk işlerinizden biri doğal olarak kolajen fiyatlarını araştırmak ve karşılaştırmak olur. Kolajen seçiminizi yaparken fiyatı etkileyen tüm kriterleri göz önüne getirmeniz doğru seçim yapmanızı sağlar. İşte kolajenin fiyatlarını karşılaştırabilmeniz ve doğru seçim yapabilmeniz amacıyla sizin için hazırladığımız yazımız.

Kolajen Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kolajen fiyatları; ürünlerin içeriklerine (içindeki kolajen, vitamin, mineral değerleri ve kalitelerine göre ) ambalaj türüne ( ekonomik kutularda sunulanlar, tekli saşeler vb.) gibi birçok faktöre göre değişiklik gösterir. 

 

Vücudunuzun doğal kolajen üretimini destekleyen ürünler, güzellik ve sağlık rutinlerinizde gözle görülen olumlu değişiklikler sağlayabilir. Ürünlerin içerisindeki besin değerlerine ve zenginleştirilmiş içeriğine göre birçok fiyat seçeneği sunan Supra Protein, benzersiz bir deneyim yaşamanıza imkân verir. Günlük ihtiyacınız olan kolajen seviyesini karşılayabilen birbirinden farklı ürün seçeneği ile yaşamınıza enerji katar. Kullanım önerisine uyulduğu takdirde maksimum verim alabileceğiniz her ürün, öne çıkan özellikleriyle de dikkat çeker. 

 

Doğal bir bakım ürünü olan kolajenler, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin her insanın kullanabileceği faydalı proteinlerdir.Toz kolajenler gibi sıvı kolajen fiyatları, ürünlerin zengin içeriği ve kolay kullanımı ile birlikte her yaştan insanların ilgisini çeker.

Sıvı Kolajen Fiyatları

Yaşlanmayı geciktirici etkilere sahip olan bu kolajen çeşitleri, cilt parlaklığının ve canlılığının artmasına yardımcı olur. Özellikle yaşlandıkça etkisini gösteren kolajen eksikliği, vücudunuzun sahip olduğu esnekliği kaybetmesine neden olabilir. Supra Protein ile tercih edebileceğiniz kolajen çeşitleri sayesinde iskelet sisteminizin ihtiyacı olan esnekliğe yeniden kavuşabilirsiniz. Tüketilen besinlerden yeterli bir şekilde karşılayamadığınız kolajen miktarını bu takviyeler ile tamamlayabilirsiniz. Tip 1, Tip 2 , Tip 3, Tip 5 ve Tip 10 vb. şeklinde numaralandırılarak adlandırılan kolajen çeşitlerini içeren takviyeler, vücudunuzun temel işlevlerini daha iyi yapabilmesine imkân tanır. Birbirinden çeşitli kolajen fiyatı ile ihtiyaçlarınıza uygun tercih yaparak ürünlerin yenileyici özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Toz Kolajen Fiyatları

“İyi bir kolajen ne kadar?” sorusundan çok günlük ihtiyacınız olan miktar ve kullanım süresi önem taşır. Hemen hemen birçok kolajen ürünü kaliteli içerikleriyle ve uzun kullanım miktarıyla gençleşmek isteyenleri memnun edebilir. Kolajenin insan vücuduna birçok faydası olduğu için eksikliği durumunda vücut, farklı şekillerde belirtiler gösterebilir. Vücutta hareket kabiliyetinin azalması, yorgunluk ve tırnaklarda kırılma olarak kendini gösterebilen kolajen eksikliği ciltte kuruluk, kırışıklık ve solgun cilt görünümü gibi diğer belirtilerle de ortaya çıkabilir. 

 

Kolajen çeşitleri sıvı, tablet veya toz olarak üretilir. Özellikle toz kolajenin suda kolay çözünebilen özelliği sayesinde etkilerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Toz kolajen fiyatları da özelliklerinden yararlanmak ve genç görünmek isteyenler için kullanıcılarına fırsatı sunar.

 

supra protein kolajen ürünleri fiyatları

Kolajen Ürünlerimiz ve Fiyatları

Çeşitli kolajen ürünleri ve Eylül 2021 güncel kolajen fiyatları şu şekilde özetlenebilir:

 

 • Beef Collagen: Cilt, saç, tırnak, eklem, bağ doku ve kemikler dahil vücudun tamamı için temel kolajen desteğini sağlayabilen bu ürün 280 gram saf kolajen içeriğiyle 28 günlük kullanım sağlar. Doğal beslenmiş sığırlardan üretilen helal sertifikalı 169 TL değerinde olan kolajenin yaklaşık 8-12 hafta kullanımı önerilir. Aç veya tok karnına bir bardak su, içecek ve yemeğe karıştırılarak tüketilebilir.

 • Marine Collagen: Hyaluronik asit ve c vitamini de içeren Marine Collagen, Kore menşeli, her serviste 10.000 mg doğal avlanmış balık kaynaklı Tip 1 kolajen barındırır. Tatsız ve kokusuz olan ürün, toz formda olduğu için kolaylıkla tüketilebilir. 269 TL fiyata sahip olan kolajen, 8 - 12 haftalık kürler halinde kullanılabilir. Yine bu ürün de tüm vücut için sağlık ve güzellik hedefleri için kullanıma uygundur.

 • Collagen Beauty Formula: Tip 1 ve 3 kolajen içeren toz formdaki ürün, zenginleştirilmiş besin değerleriyle dikkat çeker. 329 TL değerindeki ürün; cilt, saç, tırnak ve eklem sağlığına katkı sağlar. B6, B3, E ve C vitaminlerinin yanı sıra sığır kaynaklı kolajen peptidleri ile vücudunuzun eksiklerini tamamlar. Günde bir kez olacak şekilde suya, içeceklere ve yemeğe katılarak kullanılabilen Collagen Beauty Formula’nın hindistan cevizi aromalı ve aromasız seçenekleri mevcuttur.

 • Multi Collagen Complex: Türkiye’de ilk ve tek olan tablet formundaki bu ürün yumurta kabuğu zarı, balık, sığır ve tavuk kaynaklı kolajen peptidleri ile 30 günlük kullanım sağlar. C vitamini ve hyaluronik asit içeren ürün, günde iki tablet olarak kullanılır. Lansmana özel indirimle 179.25 TL’lik değerindeki ürün; tip 1, tip 2, tip 3, tip 5 ve tip 10 kolajen peptidleri içerir.

 • Vitamin C + Çinko: Portakal aromasına sahip C vitamini ve çinko içeren ürün, 28 gün kullanılabilir. 59 TL değerindeki ürün, vücudun normal kolajen üretimine ve bağışıklık sistemine katkı sunar. Bir bardak suya bir şase olacak şekilde tüketilen vitamin ve çinko, 11 yaş üzeri herkes için uygundur.

 • Beef Collagen (28 Şase): 10.000 mg kolajen içeren 229 TL değerindeki ürün, günlük ihtiyacınız olan miktarı sağlar. Bir bardak su, içecek veya yemeklere katılarak kullanılabilen kolajen, 8-12 haftalık kürler ile yılda 2-3 kez tekrarlanarak tüketilebilir. Sporcular için 3 ve 6 ayın yanı sıra yıl boyunca kullanılabilen ürün, 28 günlük kür içerir.

 • MCT Collagen: Hindistan cevizi kaynaklı MCT yağı ve çikolata aromasıyla dikkat çeken sığır kaynaklı bir kolajendir. 18 amino asit ve 9.1 gramlık protein değeriyle zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir. İndirimle 242.10 TL değerindeki ürün, 21 gün kullanım miktarıyla ön plana çıkar. Sabah veya öğlen enerji vermesi ve yağ yakımı desteği için kullanılabilen ürün, 8-12 haftalık kürlerin yanı sıra sporcular tarafından devamlı tüketilebilir. Toz olarak üretilen kolajen, aç veya tok karnına su, içecek veya yiyeceklere katılabilir.

 • Collagen For You: 239 TL değerindeki kolajen; çinko, C vitamini ve hyaluronik asit içerir. 28 günlük kullanım miktarı sunan ürün, 8-12 haftalık kürler halinde kullanılabilir. Su, içecek veya yiyeceklerle birlikte tüketilebilen kolajen, ahududu ve aromasız alternatife sahiptir.

Cildinizin, organlarınızın, kemiklerinizin, eklemlerinizin ve kaslarınızın düzenli olarak ihtiyaç duyduğu kaliteli kolajen, Supra Protein ile karşınıza çıkar. Siz de birbirinden zengin içeriğe sahip olan kolajen ürünleriyle genç ve enerjik bir yaşamın kapısını aralayabilirsiniz. Sipariş vermek veya her türlü sorularınız için bize canlı destek hattından yazabilir veya çağrı merkezimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Servis Başına Kolajen Miktarı

Ürün içerisindeki kolajen miktarı kolajen fiyatlarını belirleyen önemli bir parametredir. Kolajen içeriği yüksek ürünler istediğiniz sonuca daha hızlı ve etkili şekilde ulaşmanızı sağlar. Eğer kolajen içeriği düşük bir ürün kullanırsanız istediğiniz sonuçlara ulaşmanız çok daha fazla zaman alacaktır.

Marka Güvenilirliği Önemli Mi?

Kolajen özel bir üründür ve mutlaka bu alanda uzmanlaşmış ve güven veren bir markanın ürününü seçmelisiniz.

 

 • Supra Protein

  Supra Protein içerik ekibi çalışmalarını klinik araştırmalardan yararlanarak oluşturur. Sitemizde yayınlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi ve teşhis için hekiminize danışmanız tavsiye edilir.


Bültenimize Abone Olun

Özel kampanyalar ve kuponlar, ipuçları, öneriler ve gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL Sertifikası ile alışverişiniz güven altında.

Aynı Gün Kargo
AYNI GÜN KARGO

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

Kapıda Nakit Ödeme
KAPIDA ÖDEME & HAVALE

Kapıda Kredi Kartı & Nakit veya Havale & EFT yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm kredi kartlarınızla hızlı ve kolay alışverişin keyfini çıkarın.