Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 2,859,548.40 TL tutarında alışveriş yaptınız.

  • Bilgi Sayfaları

Hakkımızda

Sağlıklı Hayatın Yapı Taşı

Protein ile yoğrulmuş bir tutkunun, markaya dönüşümünün öyküsüyle karşınızdayız. Daha sağlıklı bir yaşam, doğal güzellik ve spor hedefleriniz için başta kolajen olmak üzere protein içerikli besin takviyeleri geliştirme hayaliyle yola çıktık.

Vücudunuzu İçerden Destekleyin

Uzmanlar protein açısından zengin bir beslenme planı izlenmesi gerektiğini sıkça vurguluyor. Aksi mümkün mü? “Protein”, Yunanca’da “öncelikli öneme sahip” anlamına gelen “prota” sözcüğünden geliyor. Bu da bize, onun biyolojik sistemlerdeki kilit rolünü ifade eder. Vücuttaki her organ, doku ve hücrenin temel öğesidir; insan vücudunun ihtiyacı olan azotun tek kaynağıdır. Kısaca bizi biz yapan her şeyin yapı taşıdır protein.

Birinci Sınıf Protein Kaynaklarını Keşfetmek Asla Kolay Olmadı

Mükemmel protein, yalnızca özenle yetiştirilip, mükemmel koşullarda üretilen bitki ve hayvanlardan elde edilebilir. Bu yüzden hammadde konusunda oldukça seçici davranırız; kaliteden ve gıda güvenliğinden asla taviz vermeyiz. Bu oldukça dinamik bir süreçtir. Dünyayı dolaşır, bu koşulları sağlayan dünyanın önde gelen üreticilerinin birinci sınıf hammaddelerini keşfeder ve satın alırız.

Etik Hammadde Kaynağı

Kullandığımız hammaddelerin yalnızca birinci sınıf olması yetmez. Dini ve kültürel hassasiyetlere saygı asla taviz vermeyeceğimiz olmazsa olmazımızdır. Bu kapsamda ürünlerimizde kullandığımız hayvansal kaynaklı hammaddelerin uluslararası kuruluşlar tarafından Helal Sertifikalı olması temel kriterimizdir. Bu kriteri sağlamayan hammaddeleri ürünlerimizde kesinlikle kullanmayız.

Protein Uzmanlık İster!

Supra Protein, başta kolajen ve jelatin olmak üzere, protein üretim tesislerinde çalışmış ve yıllarca protein bazlı ürün geliştirmede müşterilerine danışmanlık yapan profesyonellerin bir araya gelmesiyle kuruldu. Bugüne kadar geliştirilmesinde veya içeriğinde imzamız olan ürünlerle hayatınıza dokunuyorduk. Şimdi bu uzmanlığımızı kendi markamız altında geliştirdiğimiz ürünler için kullanıyoruz. Bu konuda oldukça iddialıyız.

Supra Protein bir Suprafooding markasıdır. Suprafooding Gıda San. ve Ticaret A.Ş., 2015 yılında İstanbul’da gıda bileşenleri konusunda uzman profesyoneller tarafından kurulmuştur. Suprafooding, gıda ve gıda takviyeleri alanında üretim yapan şirketlere gıda bileşenleri tedarik eder; ürün geliştirmede danışmanlık hizmeti verir. Özellikle kolajen ve jelatin gibi hayvansal kaynaklı proteinler konusunda sektörün önde gelen çözüm ortağı ve tedarikçilerindendir.

Bültenimize Abone Olun

Özel kampanyalar ve kuponlar, ipuçları, öneriler ve gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL Sertifikası ile alışverişiniz güven altında.

Aynı Gün Kargo
AYNI GÜN KARGO

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

Kapıda Nakit Ödeme
KAPIDA ÖDEME & HAVALE

Kapıda Kredi Kartı & Nakit veya Havale & EFT yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm kredi kartlarınızla hızlı ve kolay alışverişin keyfini çıkarın.

Supra Protein

"Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. "Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık ya da ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Sitemizde yayınlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi ve teşhis için hekiminize danışmanız tavsiye edilir.

© 2022 Supra Protein