Şimdi Eczanelerde

Hakkımızda

Sağlıklı Yaşam Yolculuğunuzda Yanınızdayız  

Türkiye'nin öncü kolajen markası Supra Protein, kendinin en iyi haline sahip olmak isteyen herkes için yüksek kaliteli gıda takviyeleri üretme amacıyla 2018 yılında İstanbul'da kuruldu. 

 Şirketimizin kurucuları, kolajen üzerine Ar-Ge ve üretim alanında çalışmış deneyimli profesyonellerdir. Bu deneyim, şirketimizin Türkiye'de ilklerin altına imza atmasına olanak sağlamıştır.

     Supra Protein olarak, yenilikçi ürünlerimizle sağlıklı yaşam yolculuğunuzda yanınızda olmak ve size rehberlik etmek için burdayız.

         Supra Kalitesi ile Tanışın

    Müşterilerimizin sağlığını ve memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizi üretirken kaliteyi en önemli önceliğimiz olarak görüyoruz.

    Kaliteli Hammadde, Kaliteli ürün 

Ürünlerimizin kalitesini sağlamak için Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen hammadde üreticileriyle yakın iş birliği içinde çalışıyoruz. Uluslararası kurumlar tarafından denetlenmiş üreticilerin en saf ve kaliteli hammaddelerini tercih ediyoruz.

    GMP ve ISO Standartları

    Tüm ürünlerimiz, GMP ve ISO sertifikalarına sahip, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından kayıt altına alınmış ve onaylanmış tesislerde üretilmektedir. Ürünlerimiz, Türk Gıda Kodeksi Takviye Edici Gıdalar Tebliği'ne tam uyumluluk gösterir.

Sertifikalar ve Bakanlık onay belgelerimizi inceleyin

       Yenilikçi Ürünlerin Öncüsü

    Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için sürekli yeni ürünler geliştiriyoruz.    

Bunu yaparken, sıradanlıktan kaçınma konusunda kararlıyız. Çünkü sıradanlığın, yenilik ve gelişim için bir engel olduğuna inanıyoruz.    

Biz, özgün ve özel çözümler sunan ürünler geliştirmeye odaklanıyoruz.

    Bu süreç, heyecan verici ve dinamik bir serüvendir:

Dünyayı dolaşarak en yüksek kaliteli hammaddeleri keşfetmeyi, son bilimsel çalışmaları takip etmeyi ve uzman bir ekiple ürün geliştirme çalışmaları yapmayı gerektiriyor.    

Birçok ürünümüzde bulunan "Türkiye'de İlk ve Tek" ibaresi bir rastlantı değil, işte bu yaklaşımın bir sonucudur.  

  %100 Orijinal Ürün Garantisi

    Sağlığımızı etkileyen gıda takviyeleri gibi ürünlerde, online alışverişte güven unsurunun öneminin farkındayız. Supra Protein olarak, müşterilerimize güvenli alışveriş deneyimi sunmak için doğrudan satış yapmaktayız.

Bu sayede, ürünlerimizin orijinalliği konusundaki şüpheleri ortadan kaldırıyoruz.

    Ürünlerimizi internet üzerinden satın alırken, orijinallik konusunda herhangi bir tereddüt yaşamadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

       Şimdi Eczanelerde

    Supra Protein ürünlerine artık 7.500’den fazla eczane ortağıyla Türkiye'nin en güçlü eczacı örgütü olan Bursa Ecza-Koop (BEK) üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.    

Türkiye'nin dört bir yanındaki seçkin eczanelerdeki eczacılarımız, merak ettiklerinizi cevaplamak, danışmanlık vermek ve ürün seçiminde yardımcı olmak için sizleri bekliyor.    

Eczane satış noktalarına ulaşmak için tıklayın

Bize Ulaşmak Çok Kolay

    Herhangi bir sorunuz mu var? Hangi ürünün size en uygun olduğunu belirlemekte zorlanıyor musunuz?

    Çağrı merkezimiz, canlı sohbet hizmetimiz, WhatsApp veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla size her zaman yardımcı olmaya hazırız.

Bizimle İletişime Geçin

Kaydol Kazan!

İndirimler, tavsiyeler ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun..

Ticari elektronik ileti izni kapsamında tarafıma tanıtım ve kampanyalara ilişkin e-posta gönderilmesine izin veriyorum.

"Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. "Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık ya da ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Sitemizde yayınlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi ve teşhis için hekiminize danışmanız tavsiye edilir.

Supra Protein Resmi Satış Sitesi - Supra Protein © 2023

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?