Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 1,052,133.70 TL tutarında alışveriş yaptınız.

KOLAJEN

Beef Collagen (280 gr)

Toplam 179 yorum

Her serviste 10,000 mg yüksek kaliteli kolajen peptidleri ile vücudunuzun doğal kolajen üretimini destekleyin. Düşük molekül ağırlığı, neredeyse nötr tat ve kokusuyla temel kolajen desteği arayışındakiler için geliştirildi.


Görseller Yükleniyor
Beef Collagen (280 gr)Beef Collagen (280 gr)Beef Collagen (280 gr)Beef Collagen (280 gr)
% 15 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
199.00TL
:
169.00TL
KDV Dahil
Stok 99+
En geç 20 Ekim Çarşamba günü kargoda
SKT: 10.2023
Sepete Ekle Hemen Al Whatspp ile Sipariş Ver Kargo Bedava
Güvenli Alışveriş Güvenli Alışveriş

*Kredi Kartı Bilgileriniz 256 Bit Güvenlik Sertifikası (SSL) ile korunur.

Güvenli Alışveriş

Öne Çıkan Özellikler

✓ Servis başına 10.000 mg toz kolajen peptidleri
✓ İlave şeker, yapay tatlandırıcı, koruyucu yok
✓ Helal sertifikalı, doğal beslenmiş sığır kaynaklı TİP 1 & 3 Form
✓ Molekül Ağırlığı ≤ 2000 - 3000 Dalton
✓ 28 günlük kür

İçerik Değerleri

İçindekiler: %100 Kolajen Hidrolizat (Sığır Kaynaklı Hidrolize Kolajen Peptidleri)
Net miktar: 280 gram

Etki Mekanizması

İçeriğinde yer alan 10.000 mg kolajen peptidleri ile; vücudun ihtiyaç duyduğu doğal kolajen ve hyaluronik asit üretimini desteklemek için geliştirilmiştir.

Kullanım Önerisi

Günde 1 ölçek günün herhangi bir saatinde, aç ya da tok karına, 1 bardak su içerisine, sevilen bir içeceğin içerisine ya da yenecek yemeğe karıştırarak güvenle tüketilir.
Beef Collagen’in 8 - 12 haftalık kürler şeklinde kullanımı, yılda 2-3 kür yapılması tavsiye edilir.
Eklem, kemik, kıkırdak sağlığı ve sporcu beslenmesi amacıyla kolajen tüketimi en az 3 ila 6 ay olmak üzere istenilen sonuç alınıncaya kadar yıl boyunca ara vermeden yapılabilir.

Kimler Kullanabilir

Kimler Kullanabilir?

Bakanlık Onayı

Bakanlık Onayı

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 005166-19.12.2018
Takviye edici gıdadır. İlaç değildir; hastalıkların önlenmesi veya tedavisi için kullanılmaz.
Supra Protein ürünleri GMP ve ISO sertifikalı, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’na kayıtlı ve onaylı tesislerde; Türk Gıda Kodeksi Takviye Edici Gıdalar Tebliği’ne uygun şekilde üretilir.

TEK ÜRÜN, MAKSİMUM ETKİ

Kolajen Nedir?

Kolajen, vücudumuzdaki en yüksek orandaki proteindir. Cilt dokusuna, eklemlere, bağ dokusuna, saç, tırnaklar ve kemiklere canlılık, esneklik ve sağlamlık kazandırır.

Beef Collagen ile Tanışın

Beef Collagen doğal ortamında özgürce ve sağlıklı beslenen (pasture-raised) sığır kaynaklı helal sertifikalı kolajen peptidleri içerir. Hidrolize edilmiş peptid formu ve düşük molekül ağırlığıyla yüksek biyoyararlanım sunar.

Yıllara Meydan Okuyun

Zamanla vücudun kolajen üretimi yavaşlar: cilt esnekliğini kaybeder, kemikler, bağ dokular, tırnaklar ve eklemlerde ise deformasyonlar meydana gelebilir. Yapılan bilimsel araştırmalar kolajen takviyesinin vücudun doğal kolajen üretimini desteklediğini gösteriyor.

    Müşteri Yorumları

    Siz de sitemiz ile ilgili alışveriş deneyiminizi diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız da hiçbir kişisel bilgi yer almayacaktır.

Müşteri Yorumları

Toplam 179 yorum
Yorum Yap

Kolajeni bana tanıtan, fiyatıyla kalitesiyle ...

Kolajeni bana tanıtan, fiyatıyla kalitesiyle beni çok memnun eden SUPRA Protein'e çok teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum. Çünkü kolajen desteğine ihtiyacımız var.

Sipariş verdim ertesi gün elimdeydi ...

Sipariş verdim ertesi gün elimdeydi çok hızlı teslimat ve C vitamini şase hediyesi için teşekkürler. İlk gün C vitamini ile karıştırıp içtim gayet iyiydi. 2.gün sade suyla karıştırıp içtim yalnız bardağı bitirince midem bulandı tadı kokusu bana ağır geldi o yüzden 3.günden itibaren ben yeşil çay ile karıştırıp limon sıkıp içiyorum bu şekilde kokusu pek gelmiyor. Değişiklikleri merakla bekliyorum. Sevgiler..

1 senedir belli aralıklarla kullanıyorum. ...

1 senedir belli aralıklarla kullanıyorum. Doktorun ameliyat dediği el bileğimdeki sorunu tek kürle (3 kutu) kökten hallettim. böyle bir ürüne denk gelip şans verdiğim için çok mutluyum. spora başladığım için üçüncü kürüme başladım. eklemlere, saçlara,tırnaklara powerpuff etkisini 1 kutuyu bitirmeye yakın hissetmeye başlayacaksınız.\\r\\nmutlaka denenmeli. içimi biraz zorluyor beni ama napalım gülü sevdik dikenine katlanacağız artık.

4.siparişimi veriyorum gerçekten çok etkili ...

4.siparişimi veriyorum gerçekten çok etkili bu sefer yanina c vit de ekleyecegim tavsiye ederim

Tavsiye üzerine kullanmaya başladım. Gerçekten ...

Tavsiye üzerine kullanmaya başladım. Gerçekten süper bir ürün. Daha ilk kutu bitmeden etkisini görebiliyorsunuz. Cildimdeki kuruluk ve dişlerimdeki soğuk ve sıcağa karşı oluşan hassasiyet geçti. Kokusu yok fakat içtikten sonra hafif bir tat hissediliyor. Ama rahatsız edici değil. Ben aynı markanın c vitamini ile içtim. Bence herkes kullanmalı. Bu defa 2 kutu marine collagen sipariş verdim.

Diz ağrılarım sebebiyle kullanmaya başladım ...

Diz ağrılarım sebebiyle kullanmaya başladım tavsiye üzerine. Ve gerçektende daha birinci kutudan çok güzel fayda gördüm. Kesinlikle Devam edeceğim hatta yeni çıkan ürününüzü almayı düşünüyorum

içerik açısından harika bir ürün ...

içerik açısından harika bir ürün tadi yok gibi maden suyuyla karistirip iciyorum

Bu Ürünü 2019 Eylül ayından ...

Bu Ürünü 2019 Eylül ayından beri kullanmaktayım. 3 ay kullanıp 21 gün ara veriyorum bazen ise 5 ay kullanıyorum sürekli.. Ben çok memnunum üründen. Portakal suyuna karıştırıp öyle tüketiyorum. Faydası olduğunu düşünüyorum. Cildim çok güzel ve parlak yüzüm daha toparlandı sanki. Fakat en son siparişimde gelen kutunun içinden ölçeği önceki ölçeklere göre biraz küçük geldi. Sebebini merak ediyorum.

Siparişi verdiğimin ertesi gün kargodan ...

Siparişi verdiğimin ertesi gün kargodan mesaj geldi. Dedikleri gibi hızlılarmış :) Yuttuktan sonra genizde nahoş bir tat kalıyor ama çabuk geçtiği için çok sorun değil.

Uzun zamandır kullandığım ve memnun ...

Uzun zamandır kullandığım ve memnun kaldığım bir ürün. Arada balık kolajeni de kullanıyorum ondan da memnun kalmıştım.

Yaklaşık 1,5 yıldır bu ürünü ...

Yaklaşık 1,5 yıldır bu ürünü kullanıyorum. Beef Collagen gerçekten çok iyi, çok memnunum. Bu sefer Vitamin C + Çinko da aldım. Tadı ve kokusu güzel. Kargo da çok hızlı geliyor.

Ben ürünü her sene 4 ...

Ben ürünü her sene 4 kutu bitiriyorum etkileri güzel

şubat 2020\\\'den beri düzenli olarak ...

şubat 2020\\\'den beri düzenli olarak kullanıyorum. Özellikler tırnaklarımda ve cildimdeki farkı gördükten sonra bırakmamaya karar verdim. Katkı maddesi olmadığından dolayı rahatlıkla gün içinde kahvemin içinde tüketebiliyorum.

Beef collagen ve c vitamini ...

Beef collagen ve c vitamini ürününü yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Saçlarımda gördüğüm parlaklık arttı ve dökülme azaldı ayrıca eklemlerimdeki ağrılar yok oldu.

İlk kürü bitirdim. Göz çevremdeki ...

İlk kürü bitirdim. Göz çevremdeki çizgilerde açılmalar oldu ve cildim parladı. Çok kuru bir cildim var hatta pul pul dökülmeler olur cildim de ama supra protein collagen sayesinde cildim nemlendi.

Ürün sipariş verdiğim günün ertesi ...

Ürün sipariş verdiğim günün ertesi günü elime ulaştı 1 kutunun sonuna geldim şimdilik saçlarımda dökülme azaldı en az 3 kutu kullanmayı düşünüyorum daha fazla etki göreceğimi düşünüyorum

Sürekli Ailecek kullanıyoruz. Eşimle hergün ...

Sürekli Ailecek kullanıyoruz. Eşimle hergün düzenli kullanıyoruz bir gün içmeyince eksikliğini hissediyoruz.

Annemin eklem bölgelerine iyi geliyor.alıp ...

Annemin eklem bölgelerine iyi geliyor.alıp deneyin muhakkak.

Bu ürünü önce eşim ve ...

Bu ürünü önce eşim ve annem kullanmaya başladı. Birer kutu sonunda ikisi de çok memnun kalınca ben de sipariş verdim. Sipariş verilen gün hemen kargolanması ve ertesi gün de teslimatın yapılması çok güzel. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Merhabalar, yaklaşık bir yıldır kesintisiz ...

Merhabalar, yaklaşık bir yıldır kesintisiz kullanıyorum. Aslında saç güzelliğine iyi geldiğini araştırarak kalojen kullanmaya karar vermiştim. İlk birkaç ayda tırnaklarımda ve eklemlerdeki farkı gördüm. Etrafımda bahsettiğim kim varsa mutlaka eklem tırnak sorunu vardı ve çoğu kullanmaya başladı. Şuan annem , iki teyzem ve kuzenim kullanıyor.

Bu ürünü uzun zamandır kullanıyorum. ...

Bu ürünü uzun zamandır kullanıyorum. Saçlarımda ve ince tırnaklarımda yararını gördüm. Bir de eklem ağrılarında eklemlere iyi geldi. Yüzümle ilgili kırışıklığım olmadığı için bir yorum yapamayacağım. Buarada daha çok indirim kodu ve indirim istiyorum çünkü yeni ürünler özellikle denemek isteriz

Öneri üzerine aldım sipariş verdim ...

Öneri üzerine aldım sipariş verdim 1 gün sonra ürün elime ulaştı. Memnun kalacağımı umuyorum.

\\r\\nYaklaşık 12 haftadır Beef Collagen′i ...

\\r\\nYaklaşık 12 haftadır Beef Collagen′i kullanıyorum. Kaz ayak kırışıklıklarım da azalma oldu. Cilt daha parlak ve yumuşak. Göz alt kısmımda umduğum toparlanma oluşur diye 1 kutu daha sipariş vereceğim. Ara vermeden kullanmak sanırım daha faydalı. Daha önce de ürünü kullanmıştım ancak bu sefer her gün kullandım. Teşekkürler:)

Bu ay 8.kutuyu aldım. Ben ...

Bu ay 8.kutuyu aldım. Ben Beef Collagen kullanıyorum 2. kutu ile birlikte saçlarımda ve tırnaklarımda güçlenme oldu. Ama en büyük farkı cildimde gördüm. Cildimde nemlenme, parlaklık, canlılık oluştu. Eskiden cildim kurur ve pul pul dökülürdü ve hiç bir krem bu sorunu gidermiyordu. Beef Collagen ile cildim artık sıkı ,parlak ve nemli. Fiyatı da diğer markalara göre çok uygun. Ben bir bardak suya karıştırıp içiyorum. Tadı da güzel. Bir sonrakinde Collagen For You deneyeceğim.

annem ile birlikte kullanıyoruz.3 ay ...

annem ile birlikte kullanıyoruz.3 ay kullanıp bir ay ara veriyoruz. özellikle annemin eklem bölgelerine iyi geliyor.alıp deneyin muhakkak

Şu anda kadar 2 kutu ...

Şu anda kadar 2 kutu kullandım, çok faydasını gördüm. Eklem yerlerindeki ağrılarım geçti, vücudumun bağışıklığı arttı. Tavsiye ederim.

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanacağım mükemmel ...

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanacağım mükemmel sonuçlar aldı

Bir yaldır kullanıyorum.3 ay sürekli ...

Bir yaldır kullanıyorum.3 ay sürekli sonra 2 ay kullanıyordum..ama bence hiç ara vermeden devamlı kullanmak lazım.çünkü vücudumuza yaptığımız en iyi yatırım kollajen..cildimize..eklemlerimize en iyi gelen ürün kollajen..çok memnunum supra proteinden herkese tavsiye ederim..ortopedi ve Travmatoloji doktorum bile eklemler için kollajen kullanmamı tavsiye etti..Bende zaten 1 yaldır kullanıyorum dedim.devam et sakın brakmayın dedi...

1.kutuyu bitirdiğimde cildimde çok fark ...

1.kutuyu bitirdiğimde cildimde çok fark göremedim,ama şimdi vazgeçilmezim2. kutudan sonra cildimde canlılık ,gözlerimde ışıltı vücutta sıkılaşma , diz agrılarımın azaldığını fark ettim,5. kutuya başlıyorum dizlerimdeki sesler tamamen geçti, ALA ,CO-q10 veya vitaminler ile desteklemek ve her gün aynı saatte içmek etkisini dahada yükseltiyor ve tabiki düzenli spor

Uzun zamandır tüm aile ve ...

Uzun zamandır tüm aile ve bir kaç arkadaşımla supra proteini kullanıyoruz. Eklemleri ağrıyanların ağrıları gitti, herkesi cildi ışıl ışıl. Düşünüyorsanız hiç beklemeyin alın derim.

Avesküler nekroz nedeniyle kullanmaya başladığımda ...

Avesküler nekroz nedeniyle kullanmaya başladığımda yoğun ağrılarımda belirgin bir azalma oldu. En az 6 ay kullanılması gerektiğini bildiğim halde 2 kutudan sonra ara vermek zorunda kalınca ağrıların artmasıyla yeniden başladım. Ağrı düzeyinin düşmesi şimdilik tatmin edici olsa da umarım uzun süreçte tamamen geçer. Bu nedenle sürekli kullanmayı düşünüyorum. AVN yaşayanlara denemelerini öneririm.

1 aydır kullanıyorum Düzenli kullanacağım ...

1 aydır kullanıyorum Düzenli kullanacağım Cilde iyi geliyor, spor ağrılarım azaldı

Yaklasik 2 haftadır kullanıyorum ve ...

Yaklasik 2 haftadır kullanıyorum ve şu anda çok memnunum. Kötü bir tadı ve kokusu yok. Ben yatmadan önce 200 ml suya biraz limon sıkarak tüketiyorum. Uyku esnasında hücreler kendini yeniledigi için gece içmeyi tercih ettim.ictigim İlk günden itibaren sabahları daha enerjik uyanıyorum.Özellikle yağmurlu havalarda kollarım bileklerim bacaklarım çok ağrirdi. Ağrılar hafifledi. Gün içinde kendimi canlı ve enerjik hissediyorum üstümdeki ağırlık kalktı sanki.bu kadar kısa sürede bu iyileşmeleri beklemiyordum açıkçası. Cildimde bir aydınlanma ve hafiften yağlanma hissediyorum.benim için en önemlisi de her ay süründüren adet ağrılarım azaldı.biraz daha kolay geçirdim bu dönemi. Bana göre bir ilaç veya gida takviyesi her ne kullanıyorsanız öncelikle bunun vücudunuza şifa olacağına, iyileştirecegine inanmalisiniz ki faydasını göresiniz.ilerleyen dönemde çok daha iyi sonuç alacağımi düşünüyorum. Kullandığım ürün bitince de yine Supra protein ile devam edeceğim.tesekkur ederim.

ben ve annem daha önce ...

ben ve annem daha önce bu ürünü kür olarak kullandık daha sonra ara verdik.eklem ağrılarına çok iyi geliyor. spor yapanlar içinde ideal. yeniden küre başladık sade olanı tercih ediyoruz çünkü herhangi bir tadı yok.denemenizde fayda var.

43 yaşındayım Ben3kutu aldım 2.kutuda ...

43 yaşındayım Ben3kutu aldım 2.kutuda rototer couf kol yırtığıma da dizimde minüsküs yırtığına da iyi geldi geceleri ağrıdan uyuyamazdım dizlerimi bukemezdim şimdi hiçbir sorunum yok ama cildime iyi geldiğini söyleyemem sanırım vücut en çok ihtiyaç olan yerde kullanıyor yıl boyu kullanmayı düşünüyorum cildime de iyi gelecek inşallah

Daha önce kullandığım bir üründür ...

Daha önce kullandığım bir üründür ambalajı değişmis güzel olmuş. Anneler gününe kendime ve anneme aldım. 1 ay kullanıp ondaki etkileri de yorum atacağım.

1 kutu kullandım 28 günlük ...

1 kutu kullandım 28 günlük kürü tamamladım. Tırnaklarım kağıt gibi incelmişti 1 ayda bile inanılmaz sertleşti kırılmıyor artık.Hemen 2. kutuyu sipariş veriyorum. Eklemlerdeki ağrılarım ve dizimdeki lif eksikliğinden dolayı doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. 8 ay kullanmayı planlıyorum. Tadı da kötü değil her gün 1 bardak suya karıştırıp içtim.

Benim gibi eklem ağrıları çekenler ...

Benim gibi eklem ağrıları çekenler için gerçekten çok faydalı korona nedeni ile ihmal ettiğimde farkı daha iyi gördüm şu an düzenli kullanıyorum sadece ben de değil çevremde 65 yaş üstü tavsiye ettiğim kişiler de çok memnunlar acı çekmek hareket kısıntısı yaşamak zor cildim de kuruluk azaldı kısacası çook memnunum teşekkürler

Bu dördüncü kutum memnunum ...

Bu dördüncü kutum memnunum

İlk 3 ay düzenli kullandım.ve ...

İlk 3 ay düzenli kullandım.ve saçlarımın dökülmesi durdu,tırnaklarım güçlendi.artık tırnaklarım kırılmıyordu.sonra 3 ay ara verdim tekrar saçlarım dökülmeye başladı.tırnaklarım kırılmaya başladı..ve bende tekrar Supra kollajene başladım..saçlarım dökülmüyor.tırnaklarım kırılmıyor.artık düzenli olarak kullanacağım.herkese tavsiye ederim

3 ay boyunca düzenli olarak ...

3 ay boyunca düzenli olarak kullandım. Cildimi nemlendirme anlamında olumlu yönde katkısı oldu. Ayrıca protein içerikli olduğu için spor yaparken de faydasını gördüm. Benim memnun kaldığımı gören annem de kullanmaya başladı. Diz ağrılarında iyileşme oldu. 2. kez 3 aylık küre başladık. tavsiye ediyoruz.

Birkutu kullandım ve ayağımın dirseğindeki ...

Birkutu kullandım ve ayağımın dirseğindeki ağrı gitti ve şuan ağrı kalmadı. Tüm arkadaşlara tavsiye ettim .ve ediyom.

Ürünün ikinci kutusunu da bitirmek ...

Ürünün ikinci kutusunu da bitirmek üzereyim. Şunu söyleyebilirim, ürün gerçekten işe yarıyor. Özellikle saçımda farkettiğim yumuşama, cildime verdiği canlılık ürünün işe yaradığı konusunda beni ikna etti. Sklemlerim için almıştım ancak ilk etkiyi saç ve ciltte gördüm. Üçüncü kutuyu da alıp başlamayı düşünüyorum en kısa sürede. Her gece kullandım ilk iki kutuyu. Düzenli kullanımda işe yarayacağını okumuştum sayfada. Gerçekten öyleymiş. Memnunum. Devam edeceğim kullanmaya

iki aydır kullanıyorum. tırnaklarım güçlendi ...

iki aydır kullanıyorum. tırnaklarım güçlendi ve eklem ağrılarım azaldı bu açıdan faydasını gördüm. fakat benim öğrenmek istediğim başka bir şey var. kolajenin faydasını görmek için C vitamini takviyesi alarak kullanmak gerek yazıyor her yerde. 2-3 ay gibi bir süre sürekli olarak dışarıdan vitamin takviyesi almak bildiğim kadarıyla iyi bir şey değil. kısacası faydasını görmek için gerçekten C vitamini takviyesi almak gerek mi vücutta olması gerekenden fazla c vitamini bulunması sorun yaratmaz mı?

Yaklaşık 2 haftadır eşimle birlikte ...

Yaklaşık 2 haftadır eşimle birlikte kullanıyoruz. Şimdiden faydasını görmeye başladık. 2. Kutuyu sipariş edeceğiz.Tavsiye ederim

Ürünü uzun araştırmalar sonucunda karar ...

Ürünü uzun araştırmalar sonucunda karar verip aldım .Kolojen kullanımının etkili olabilmesi için günlük 10.000 mg olması gerektiği,içerisinde zararlı katkı maddelerinin olmaması özellikle sığır hammaddesinin önemli olduğu ve satın alan bu kadar kişinin memnun olması almamda etkili oldu.5 gündür kullanıyorum eklem ağrılarımda ki azalmayı fark ettim bu benim için yeterli çevremdeki kişilere tavsiye ediyorum kullanmaya devam edeceğim ve daha iyi olacağını düşünüyorum

Burun ameliyatı sonrası sıvı beslenme ...

Burun ameliyatı sonrası sıvı beslenme yaptım bir süre smothielerimi supra ile hazırladım. ikincci hafta doktor kontrolümde çok hızlı iyileşme gösterdiğini öğrendim,supranın etkisi vardı bence eve şişliklerim morluklarım indiğinde daha iyi bir cilt cıktı karşıma.belirlenen kürleri uygulayacağım sanırım.sipariş vermeye geldim :)

BURUN AMELİYATIM SIRASINDA BAŞLANGIÇTA SIVI ...

BURUN AMELİYATIM SIRASINDA BAŞLANGIÇTA SIVI BESLENMEM GEREKİYORDU,HAZIRLADIĞIM SMOTHİELERİN İÇERSİNE EKLEYEREK KULLANDIM.2. HAFTA KONTROLÜME GİTTİĞİMDE DOKTORUM BU KADAR İYİ İYİLEŞMEME ŞAŞIRDI,ETKİSİ OLABİLİR DİYE DÜŞÜNDÜM,MORLUKLARIM VE ŞİŞLİKLERİM İNDİĞİNDE DAHA İYİ BİR CİLT BENİ BEKLİYRODU,ÖNERİLEN KÜRLER ŞEKLİNDDE KULLANIMA DEVAM EDECEĞİM

Ürünü ilk aldığımda kullandıktan sonra ...

Ürünü ilk aldığımda kullandıktan sonra objektif yorumlarımı yazacağımı söylemiştim. Şu anda 2 aylık kullanımım sonrası gözlemlediklerim saçlarımın canlanıp çabuk uzadığı ve eklemlerimde ki ağrı ve sızılara iyi geldiğidir. Düzenli spor yaptığım için eklemlerimde gerilmeler ve ağrılar oluşuyor,bu konuda güzel geri dönüşler aldım. Fakat tırnaklarım ve cilt için henüz çığır açan etkilerini görmedim,özellikle mimik çizgilerimde.. 3 aylık kür şeklinde almıştım , 2 ay bu şekilde doldu , en az 3 ay kullanılması gerekiyormuş. 3 ay dolduktan sonra ki süreyi de tekrar burada değerlendireceğim. Saygılar.

Ürünü 2 ay kullandım. İlginç ...

Ürünü 2 ay kullandım. İlginç bir şekilde 34 yıldır varlığını hissetmediğim 20 lik dişlerim dört nala harekete gecmiş şekilde 4 ü birden inanılmaz şekilde hissettirdi kendini. 4 ü birden çıkmak istiyordu ama çıkamıyordu. Acaba bıraksam mı diye düşünüp ara verdim. Tekrar normal hayatıma döndüm agrı yoktu bir hareket yoktu. Şuan tekrar başladım bir 18 gün oluyor. Dişlerim tekrardan hareketlenmeye başladı ilginç bir şekilde. Bunun dısında göz çevremde kaz ayaklarımda açılma oldu ve yüzüm dolgunlaştı. Eğer 3 ay kullanabilseydim kesinlikle daha da güzel olacaktı. Başka bir kolojen markası denedim. Kesinlikle bosu bosuna içtim. Bu markayı cok sevdim. Devam etmek istiyorum ama 20 liklerimi harekete geciriyor. Harekete gecmişken çıkıverse süper olacak ama sadece agrıları ve dişlerimi sıkıstırması şeklinde rahatsızlıkları oluyor. Her yerde herkese öneriyorum bu markayı. 20 lik dişleriniz gibi sıkıntınız yoksa kesinlikle bırakmayın.

Üründen memnunum faydasının tam anlamıyla ...

Üründen memnunum faydasının tam anlamıyla görmek için en 3ay kullanmak gerekiyormuş. 2. Siparişimi veriyorum

Eklem ağrılarımda azalma cildimde canlılık ...

Eklem ağrılarımda azalma cildimde canlılık memnunum.

Ürün bahsedildiği gibi 1 günde ...

Ürün bahsedildiği gibi 1 günde elime ulaştı. Henüz kullanmadım ama kullandığımda muhakkak giriş yapacağım.Daha önce farklı markalardan toz ve tablet kullanmıştım karşılaştırma şansım olacak.Ayrıca yanında gelen 1 paket beauty numunesi için de teşekkür ederim, merak ettiğim bir üründü.

Rotator cuff tendon aşınması teşhisiyle ...

Rotator cuff tendon aşınması teşhisiyle doktorumun ilaç ve fizik tedavi yanında kollajen takviyesi almamı tavsiyesiyle başladım. 3 ayımı doldurdum. Çok şükür omzumdaki acım neredeyse kayboldu. üzerine cildim de parlamaya başlayınca kullanıma devam ettim. Suyla karıştığında rahatsız etmeyen bir tadı var. Kelle paçadan sonra en güvenilir kollajen kaynağım.

1 ay kullandım cildim için ...

1 ay kullandım cildim için almıştım ama önce eklem ağrılarıma iyi geldi, 3 aya tamamlamayı düşünüyorum

Ürünü alalı bir kaç gün ...

Ürünü alalı bir kaç gün oldu henüz. Etkileriyle ilgili yorum yapabilmem için 1 ay sonrasında yazabilirim anca. Fakat satın alma ve kargolama sürecinde ufak tefek yanlışlar yapmışlarsa da yüksek azim ve emekle sorunu çözmek için yardımcı olmaya çalıştıklar. Başta Hülya Hanım ve ekibe teşekkürlerimi sunarım. Umarım ürün de eksiklerimi istediğim şekilde neticelendirir ve bir sonraki yorumum da ürün için soru işareti taşıyan ve almak isteyen diğerleri için yön gösterir. Saygılarımla.

Annem eklem ağrısı için kullanıyor ...

Annem eklem ağrısı için kullanıyor İyi gelmiş Ben de cildim için kullanıyorum Fiyat performans olarak piyasada iyi

Omzumdaki Rotator cuff zedelenmesinden dolayı ...

Omzumdaki Rotator cuff zedelenmesinden dolayı fizik tedavi hekiminin tavsiyesi üzerine 2 ay evvel başladım. İlk ay hiç bir etkisini görmedim. İkinci ayın ortasında hiç farketmediğim şekilde omzumda iyileşme oldu. 2 ay evvel omuz hizasına kaldıramadığım kolumu gayet rahat kullanıyorum. Rotator cuff (manşet) sıkıntısı olanların egzersizle kullanmasını tavsiye ederim.

Uzun zamandır bir kaç yakınımla ...

Uzun zamandır bir kaç yakınımla beraber kullanıyoruz. Hem ciltte hem eklemlerde yararını fazla fazla gördük. Hiç bir yan etkisi olmadı. Ayrıca firma yetkilileri herhangi bir sorunuzda oldukça yardımcı oluyorlar.

Saçlarımın sağlığında gözle görülür bir ...

Saçlarımın sağlığında gözle görülür bir gelişme oldu.

2 kutu kullandım cildimde çok ...

2 kutu kullandım cildimde çok etkisini gördüğümü söyleyemem. Ama saçlarım ve tırnaklarım da inanılmaz etki gördüm..saçlarda parlama hızlı uzama,tırnaklarım kendimi bildim bileli kırılır soyulurdu şuan tamamen ortadan kalktı bu sorun.2 kutu sonrası 1 ay ara verdim.şuan 3. kutu siparişi vermekteyim. kas ağrılarınıda ortadan kaldırıyor buarada..

Ürüne 3 ay önce başladım ...

Ürüne 3 ay önce başladım ve 1 ay kullandım. Bu süreçte yüzümdeki sivilce yaraları çok hızlı iyileşti. (Normalde yaralarım uzun süre geçmez ve iz yapar.) Ürünü bıraktığımdan beri yine sivilcelerim arttı ve yara izlerim geçmiyor. Tekrar başlıyorum o yüzden.Tadını çok sevmiyorum. Ürünü tükettikten sonra hemen meyve yiyorum.

İkinci kutu bitmek üzere şimdi ...

İkinci kutu bitmek üzere şimdi üçüncü kutuyu sipariş edeceğim. Cildim eskiden kuru ve nemsizdi. Şimdi parlıyor. Üçüncü kutu bittikten sonra iki üç ay ara verip tekrar üç aylık kur yapmayı planlıyorum.

Kırılan ayak bileğim için 1 ...

Kırılan ayak bileğim için 1 aydır kullanıyorum . Uzamıyan sürekli kırılan tırnaklarım uzadı ve sertleşti . Cildimin parladığını , nemlendiğini hissediyorum . 9 yaşında köpeğim var. Veterinerim inceledi ve çok güçlü içeriği var 1/3 oranında ona da verin dedi . Şimdi köpüşümle ortak kullanıyoruz :))

merhabalar..ikinci kutumu da bitirmiş oldum.48 ...

merhabalar..ikinci kutumu da bitirmiş oldum.48 yaşındayım krem kullanmadan cildim pırıl pırıl ..saçlarımın dökülmesi normale döndü.tırnaklarımla o kadar serleşti ki çok zor kırılmıyor.etrafımdaki herkes soruyor ne yaptıryorsun cildin çok güzel diyor..çok mutluyum..herkese tavsiye ederim tüm kalbimle..supra protein sahiplerine de teşekkür ederim güvenilir bir ürünü bizimle tanıştırdıkları için

İlk kutuyu bitirmek üzereyim. İkinciyi ...

İlk kutuyu bitirmek üzereyim. İkinciyi de az önce sipariş verdim. Çok çok memnun kaldım. Düzenli spor yapan, iki tane boyun fıtığı olan ve ağır kaldırarak çalışan biri olarak vücudumda ve boynumda inanılmaz bir esneklik oluştu. Gücüm arttı. Tırnaklarım sürekli ikiye ayrılıyordu tamamen geçti, sertleşti, cildim parladı. Kesinlikle kullanmaya devam edeceğim. Herkese de tavsiye ettim çevremdeki. Umarım firma kalite, fiyat ve hizmet anlayışını asla değiştirmez. Teşekkürler Supra!

2. kutuyu bitirdim. Saç dokulmem ...

2. kutuyu bitirdim. Saç dokulmem azaldı ve cildim parladı.3. kutuyu sipariş vereceğim.zamanla daha iyi sonuçlar alacağıma inanıyorum.

Ürünü almadan önce çok araştırdım.Daha ...

Ürünü almadan önce çok araştırdım.Daha önce şikayetlerin için birçok ürün deneyip sonuç alamadığım için kararsız kalmıştım.Yapılan yorumlar ve açıklamalar sayesinde denemeye karar verdim.Henüz ilk kutum bitmek üzere olmasına rağmen şikâyetlerimde hissedilir oranda azalma var.Aynı zamanda aynı şikayetleri olan anneme de aldım ve onda da sonuç mükemmel.Şimdi 2.siparişimi vereceğim.Teşekkürler Supra Collagen ailesi sizi iyiki tanımışız.

Merhaba.2.kutu elime ulaştı.Daha önce o ...

Merhaba.2.kutu elime ulaştı.Daha önce o kadar farklı ürün kullandım fakat hiç bu kadar bir üründen memnun kalmamıştım.saclarım kirpikler tırnaklar cilt kuruluğu ve özellikle eklem ağrıları. Harika sonuçlar aldım.vazgecemedigim bir urun oldu.tesekkurler.

Urunu 2 qydir düzenli olarak ...

Urunu 2 qydir düzenli olarak kullandim. Saçların daha hızlı uzadığını ve tırnaklarının güçlendiğini fark ettim. Boynumda surekli ağrı vardı. Ağrı kesici yi azalttım 3 kutuyu sipariş veriyorum ve surekli kullanmayı düşünüyorum. Kullanmanızı tavsiye ederim.

Alacağım zaman uzun süre araştırmıştım, ...

Alacağım zaman uzun süre araştırmıştım, Birinci kutuyu bitirdiğimde özellikle saçlarımda canlılık ve parlama hissettim, çevremdekilerin bile dikkatini çekmişti. Memnuniyetle devam edeceğim. Teşekkürler.

bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım. ...

bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladım. marka konusunda nette uzun uzun araştırmalarım sonunda içeriği en iyi tasarlanmış olan SUPRA PROTEİN, kullanmaya karar verdiğim ve 2 aylık kullanım sonunda çok ciddi değişimler elde ettiğim bir ürün.ben şimdi 3. ürünümü sipariş edicem memnun kaldım ve tavsiye ederim. ben önce sağlık diyorum, güzellik zaten sağlıkla gelir :)

Eczaneler de de satilmaya baslanmis. ...

Eczaneler de de satilmaya baslanmis. Durust bir firmanin duzgun bir urunu. Gercek disi, asilsiz iddialari yok. Arastirmalarca kanitlanmis ve etkili. En guzel yani ise tadi kotu degil. 5 yildiz

İlk yorumumun devamıdır. 2. kutu ...

İlk yorumumun devamıdır. 2. kutu bitti arkadaşlar. Hala çok bariz değişimler hissetmesem de tabiki hissettiğim değişimler kayda değer. Mesela saçlarım 12-13 yaşlarımda olduğu gibi o zamanki ipeksiliği ve parlaklığına geldi( yaşım 29 ve ergenlik döneminden sonra saçlarımda ciddi dökülme matlaşma olmuştu ve yıllardır eski yumuşaklığı ve parlaklığını kazanamamıştım) El tırnaklarımdan biri deforme olmuştu yarık oluşmuştu ve uzadıkça tırnak ortadan ikiye ayrılıyordu ve aylardır o durum iyileşmemişti. Tırnağım bu takviyeden sanırım iyileşti. Cildimle ilgili lekelerim vardı geçiyor ama bunu direkt kollajene bağlayamıyorum çünkü çok fazla maskeler kremler kullandım, hangisinin etkisi Allah bilir :) Zaten en az 3 ay kullanılmalı diyorlar bakalım 3. yü kullandıktan sonra yine yazar bilgi veririm .

Beef Collagen ürününüzü 30 günlük ...

Beef Collagen ürününüzü 30 günlük kür olark kullandım. Vücudumdaki değişimleri hissettim. Memnunum. Çevremdeki insanlara da tavsiye ettim. Ürünün şu anki kalitesinden ödün vermeyeceğinizi düşünüyorum. İkinci ürünü de sipariş veriyorum. Teşekkürler.

İlk olarak beauty formda kullandım ...

İlk olarak beauty formda kullandım şimdi beef spor için cildim dolgunlaştı ince çizgiler açıldı şimdi spor yaptığım için beef kullanıyorum ben her ay kullanmayı düşünüyorum herkes öneririm ben memnun kalmışsam herkes sever

4. kez sipariş veriyorum. Eklem ...

4. kez sipariş veriyorum. Eklem sağlığı için almıştım ama özellikle kirpiklerim ve tırnaklarımda inanılmaz bir fark gördüm. Kendimi bildim bileli tırnaklarım çok ince ve soyulurdu. Ürünü kullandıktan sonra tırnaklarım inanılmaz güçlendi. Kirpiklerim ise volume kazandı.

Merhaba, bir çok ürün araştırdım, ...

Merhaba, bir çok ürün araştırdım, içinde yeterli kollajen olması, şeker, tatlandırıcı, gluten vs. olmaması nedeniyle tercih ettim, içimi kolay, nötr bir tadı var...1 ay kullandım, leaky gut için kullandığımdan uzun süre kullanmayı planlıyorum ve şimdi yenisini sipariş ediyorum, teşekkürler...

1.KUTU BİTTİ..SAÇ DÖKÜLMEM AZALDI.DİĞER ETKİLERİ ...

1.KUTU BİTTİ..SAÇ DÖKÜLMEM AZALDI.DİĞER ETKİLERİ ZAMANLA ANLAYACAĞIM UMARIM.2.KUTUYU ALICAM.TEŞEKKÜRLER

İlk kutum bitti. Vücudum daha ...

İlk kutum bitti. Vücudum daha kuruydu artık daha nemli. Özellikle saçlarım canlandı. Şimdi 2. kutuya başlayacağım:)

Düzenli olarak alıyorum ama fiyatı ...

Düzenli olarak alıyorum ama fiyatı neden artırıyorsunuz? 129dan 149olmuş. Piyasada uygun fiyatlı olmanızdan dolayı sizi tercih ediyordum. Verdiğimiz vergiler, Herşeyin fiyatı artıyor. Fiyatı bari siz artırmayın lütfen.

Beef Collagen( 280 gr) ve ...

Beef Collagen( 280 gr) ve Collagen Beauty Formula serisinin her ikisini de kullandım.Cildim parladı ve gerginleşti.3.aya tamamlamayı düşünüyorum.teşekkürler supra calogen

4 .kutumu siparis edeceğim memnunum ...

4 .kutumu siparis edeceğim memnunum simdi zamanla etkisini daha iyi gosterecegine inaniyorum

1. Kutuyu bitirdim düzenli kullanmamama ...

1. Kutuyu bitirdim düzenli kullanmamama rağmen cildimdeki değişim inanılmaz. Gerçekten kırışıklıkları açıyor ve cildiniz daha nemli ve parlak duruyor. Ürunu almamin 2. Nedeni ise hem kaliteli hemde fiyati keseyi sarsmamasi..2. Kutuyi siparis verdim bile. Tesekkurler supraprotein\\

Ürünü kullandın ilk kutuda eklem ...

Ürünü kullandın ilk kutuda eklem ağrıların azaldi nmemnun kaldım. Devamını kullanmaya kararliyim

1. Kutuyu bitirdim. . Boynumda. ...

1. Kutuyu bitirdim. . Boynumda. Ağrı icin kullandım. Ve 1. Kutuda. Agrım. Azaldı. Devam edeceğim. Çok memnun kaldım.

Erken yaşta dizlerime iğne yaptilar, ...

Erken yaşta dizlerime iğne yaptilar, sikintim buyukmus. 3 kutu bitirdim iyi gelir gibi oldu, 2 kutu daha siparis vericem ama bu sefer emilimi çoğaltmak için takviyeler alacağım.

Urunu yaklasık 6 aydır kullanıyorum, ...

Urunu yaklasık 6 aydır kullanıyorum, Artik cildim daha az kuru ve daha elastik.Urun marka olarak en iyisi, piyasada baska urunler de denedim. ve SUPRA′da karar kıldım. HERKESE TAVSİYE EDERİM.

ilk kutum bitti ve diz ...

ilk kutum bitti ve diz kıkırdağımdaki sorun geçen aya göre azalmış durumda

Merhaba, ben üç kutu almışım ...

Merhaba, ben üç kutu almışım şu an ikinci kutuya başladım, eklem ağrılarıma ve cilt nemlenmesinin arttığını söyleyebilirim. Benim şöyle bir sorum olacak, günün hangi vakti içmek için daha uygun, gündüz mü yoksa akşam vakitleri mi? Belli bir rutin kolajen alımında önemli mi? Bir sonraki siparişimde beauty formula ürününü denemek istiyorum, onun içeriğindeki vitamin c, b ve hyaluranik acid gibi takviyelerin kolajen emiliminde ve etkisinde ne gibi bir fark yaratıyor, bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Ürünü kullanalı 2 hafta oldu. ...

Ürünü kullanalı 2 hafta oldu. Cildimde yavaş yavaş Güzel değişimler hissediyorum. Kullanmaya devam edip sonuçlarını görmeye sabırsızlanıyorum

ilk kez kullandım, daha önce ...

ilk kez kullandım, daha önce başka marka kullanıyordum. çok memnun kaldım, artık bununla devam edeceğim.

İlk kutuyu bitirdim. Bu ürünü ...

İlk kutuyu bitirdim. Bu ürünü kullanırken yanında Hyaluronic asit, C vitamini ve çeşitli cilt dostu vitaminler içeren tabletle birlikte kullandım. İlk kutuda süper büyük farklar göremesem de ilk 3 kutu bitmeden bunu söylemenin erken olduğunu düşünüyorum. 2. ve 3. kutu bittiğinde yine yorum yapacağım. Bununla birlikte piyasada kollajen olarak ciddi araştırmalar yaparak bu markaya ulaştım. Bu mg′ larda piyasada alınabilecek en ekonomik ve fayda sağlayacağını düşündüğüm ürünün bu olduğunu düşünüyorum. Dediğim gibi etkilerini uzun vadede göreceğimi düşünmekteyim. Bu arada görmedim dediğim yine yüzümde bir aydınlanma ve saçlarım da sanki daha az dökülüyor. Umarım buraya süper mükemmeldi coşkusuyla yorum yapma tecrübesine sahip olarak yeni kullanıcılara bir kuple faydamız dokunabilir. Diğer taraftan içimi çok rahat bir ürün. İster suya karıştır ister yemeğine.. Ben yoğurt ve suyu tercih ettim tüketirken, tercih sizin. Ayrıca minik hediyeniz için de çok teşekkür ederim.

Cildimde ciddi sorun yaşıyordum.Aşıri derecede ...

Cildimde ciddi sorun yaşıyordum.Aşıri derecede kuruluk ve nem kaybı oluyordu.Şu an 1 kutu beef kalojen kullandım.Bu kadar kısa bir sürec içersinde cildimdeki olumlu değişimi hissetmeye başladım.Kuruluk azaldı. Hyaluronic asit tabletiyle beraber kullanımı çok daha iyi netice veriyor

ilk kutuyu bitirdim. ikinci kutu ...

ilk kutuyu bitirdim. ikinci kutu için beauty alacağım. cildimde canlılık var ve saçlarım artık dökülmüyor. tavsiye ederim.

İkinci kutum bitmek üzere üçüncü ...

İkinci kutum bitmek üzere üçüncü kutuyu sipariş edeceğim. Saç dökülmesi ve özellikle ciltte etkisi çok büyük. En çok kolajene sahip en uygun fiyatlı marka supra. Tavsiye ederim

Merhabalar. Eklem problemi için kullandım ...

Merhabalar. Eklem problemi için kullandım kullanmaya da devam edeceğim çok iyi geldi. Bu arada da saçımda ve cildimde çok güzel değişim oldu. Herkese tavsiye ediyorum kullanımı çok kolay.

Ürünü 1,5 ay önce eşimle ...

Ürünü 1,5 ay önce eşimle kullanmaya başladım, bende ve eşimde ciddi osteoartrit kaynaklı diz agrıları var, Önerildigi üzere bu tür şikayetler için 6 ay civarında kullanmak gerekiyor ama cilt üzerinde başka etkilerini gözledim, kırışıklıklarda azalma, yaşa baglı cilt altı bag doku kaybının düzelmeye başlaması, özellikle eşimin cildi ince ve kuru oldugu için memnun kaldı, bu etkileri gördügümüz için ablama ve eşimin anne ve babasınada kullandırmaya başladım.Ürün hakkındaki gözlemlerim her ne kadar subjektifde olsa, tıp doktoru oldugum için profesyonel bir gözlede bakabilmekteyim, elbette her kullanıcıda tam ve aynı sonuçların alınacagı gibi - gerek biyokimyasal gerek enzimatik gerek sindirim prosesindeki farklılıklardan dolayı - bir zorunluluk olmasada, ürünün sıgır kollajeni olması, piyasadaki 10000 mg′lık ürün olması, toz halinde olması sebebiyle alım kolaylıgı saglaması dolayısı ile herkese öneriyorum.

Üçüncü kutumu sipariş vereceğim cildimde ...

Üçüncü kutumu sipariş vereceğim cildimde renk tonu açıldı ve eşitlendi skarlarımda azalma oldu saçlarım çok hızlı uzuyor çok memnunum devam edeceğim

Ürünü yeni kullanmaya başladımım için ...

Ürünü yeni kullanmaya başladımım için şuan pek bir fark yok.ilerleuen haftalarda değişiklikler olunca yazacağım.ürün 2 günde elime ulaştı.

Eşimle beraber 1. Kutuyu bitirdik. ...

Eşimle beraber 1. Kutuyu bitirdik. 2. Kutuya başladık. 2 kutu daha sipariş edeceğim

Ilk kutuyu bitirmek üzereyim, olumlu ...

Ilk kutuyu bitirmek üzereyim, olumlu etkilerini simdiden hissediyirum. Diger kutuya da baslayacagim.

merhaba,ben 2 kutu bitirdim simdi ...

merhaba,ben 2 kutu bitirdim simdi üçüncü kutuyu almak istiyorum saçlarımdaki kuruluk kalktı vücudumda çok kuruma oluyordu özellikle banyo sonra pul pul dökülme geçti onlar 3′er aylık kürler şeklinde kullanmayı düşünüyorum tavsiye ederim

Ölçek ile birlikte gönderilmesi gerekirdi ...

Ölçek ile birlikte gönderilmesi gerekirdi diye düşünüyorum.\\r\\n\\r\\nCevap: Merhaba Pervin, ürün içerisinde ölçek bulunuyor. Kargo taşıma esnasında ölçek kutu içerisinde alt tarafa geçip görünmeyebilir. Kapağını açtıktan sonra bir kaşık yardımıyla ürün içerisinde kontrol ederseniz ölçeği bulabilirsiniz.

Birinci kutumu bitirmedim şu an ...

Birinci kutumu bitirmedim şu an bile farkı hissetmeye başladım çok memnun kaldım daha da iyi olacağını düşünüyorum yeni sipariş vericem teşekkürler supra. .

Henüz birinci kutunun bitmemesine rağmen ...

Henüz birinci kutunun bitmemesine rağmen romatizmal kaynaklı halsizliğim ve ağrılarım azaldı. Saçımın daha hızlı uzamasında da etkili oldu. Cildimi iyi nemlendirdi . Üç aylık kürler halinde devam edeceğim. Teşekkürler...

Ben ürünün ikinci paketinin siparişini ...

Ben ürünün ikinci paketinin siparişini vereceğim, ilk 28 günlük kürüm dolmak üzere. Çok memnun kaldım, bacağımdaki ağrıları gözle görülür şekilde azalttı üstelik cildimde çok güzel bir parlaklık ve sıkılaşma oldu. Tadı da gayet güzel ben direk suya karıştırıp içiyorum, alın cidden pişman olmazsını

Ürünü 2 aydır düzenli kullanıyorum...Hiç ...

Ürünü 2 aydır düzenli kullanıyorum...Hiç bir etkisini görmedim...Cevap: Merhaba Elif, kolajen takviyesinin faydaları ve etki süresi, yaşa, genetik duruma, çevresel koşullara, beslenme ve uyku düzenine, alkol, sigara, fazla şeker tüketimi gibi faktörlere göre kişiden kişiye değişkenlik gösterir.Her ne kadar bazı kullananlar çok daha kısa sürede sonuç alabilse de genel olarak kolajenin cilt üzerinde etkilerinin görülüp faydalı olabilmesi için düzenli olarak en az 8-12 haftalık bir kullanım gerekir. Eklem ve kemik sağlığı için ise minimum 3-6 ay kullanım tavsiye edilir.Not: Besin yoluyla aldığınız kolajen takviyesi vücudunuzun en çok ihtiyaç duyduğu alanlarda değerlendirilir. Eğer gün içinde besinlerden yeterli düzeyde protein almazsanız bir protein olan kolajen vücudunuzun diğer fonksiyonlarını yerine getirebilmesi için kullanılabilir. Farkında olmasanız da kolajen vücudunuzun ihtiyaç duyulan bu bölgelerinde kullanılır. Sabırla belirtilen kürü tamamlarsanız ve beslenmenize & uyku düzeninize dikkat ederseniz kolajenin faydalarını cildinizde de göreceğinizden kuşkunuz olmasın.

Bir tane bile olumsuz yorum ...

Bir tane bile olumsuz yorum olmaması beni çok şaşırttı. ve herkes en yüksek puanı vermiş.

Ürünü kullanalı 1 ay oldu. ...

Ürünü kullanalı 1 ay oldu. Ben kendimde pek bir değişiklik hissedemedim. Belkide daha uzun süre kullanmam gerekiyor.Teşekkürler.Cevap:Merhaba Ayşe, kolajen takviyesinin faydaları ve etki süresi, yaşa, genetik duruma, çevresel koşullara, beslenme ve uyku düzenine, alkol, sigara, fazla şeker tüketimi gibi faktörlere göre kişiden kişiye değişkenlik gösterir.Her ne kadar bazı kullananlar çok daha kısa sürede sonuç alabilse de genel olarak kolajenin cilt üzerinde etkilerinin görülüp faydalı olabilmesi için düzenli olarak en az 8-12 haftalık bir kullanım gerekir

aldığım ilk beef kollejeni kullanmaya ...

aldığım ilk beef kollejeni kullanmaya başlayalı 15 gün oldu. ben özellikle eklem ağrılarım için almıştım. eklem ağrılarıma bir haftada mucize bir etki yaptı. şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum.yaşım ileri olduğu için daha cildimde aynı etkiyi hissedemedim. İşallah zamanla aynı mucizeyi cildimde de görürüm devam etmeyi düşünüyorum

Merhaba , iyce arastlrlp bu ...

Merhaba , iyce arastlrlp bu firmaya karar verdim.. kargom cabuk geldi kargo heyecanla basladlm .. 23.08.2019 da basladlm bugun 6 . günüm kesinlikle alin.. 6 gündür bir hafiflik hissediyorum kendimde ilerdedikce ne olur bilmiyorum kesinlikle olumlu olacaktlr .. o cildim parladl yazılarl gercekmis.. krem sürmüşüm gibi bir nem var aynaya baktlglmda yüzümde .. hafifledim gibi diz kapaklarlm agrlyordu benim ona faydasl olur diye aldlm aslinda ilk basta ve hafiflik hissediyorum üzerim de .. is clklslarlnda eve gidiyordum yorgun oluyordum bir haftadlr enerjimde iyi bir yan etki olurmu diye kendimi de takip ediyorum sürekli ama bir sey olmadl birde faydasl oldu sanki .. ben devam edecegim bu siteyi de arastlrlp aldlm profosyonel bir ekip var sanlrlm arkada tesekkürler .. biz bunu rutin yasamda besinlerden alsak tabiki iyi ama o kadar düzenli olamlyoruz .. sene de bir kac defa devam edecegim bende böyle bir destek yapmanln iyi gelecegini düşünüyorum.. benimde saçlarlm parladl

Bu arada yorumuma şunu da ...

Bu arada yorumuma şunu da eklemek istiyorum yaşım 43 ,son bir yıl adet düzensizliğim vardı, 3 aydır hic adet göremiyordum,Supra protein nin bu problemde de etkisi var mı bilmiyorum bu kürün bitmesine bir gün var ve ben tekrar adet görmeye başladım. Umarım bu sağlık problemimide çözmüş olurum dediğim gibi kullanmaya devam edeceğim ve gözlemlerimi paylaşmaya devam edeceğim, daha çok bilgi sahibi olabilmemiz için kullanan herkesin yorum yapmasını öneriririm

Bu gün ikinci kutunun siparişini ...

Bu gün ikinci kutunun siparişini vereceğim. Ayak bileğimde ve eklemlerimde belli aralıklarla dayanılmaz ağrılarım olurdu Supra protein i kullanmaya başladıktan sonra hiç kalmadı diyebilirim. Cildimde henüz bi etkisini gözlemlemedim. Supra proteine ek olarak C ve Q10 içerikli farklı bir vitamin takviyeside alıyorum. Ikıncı kutuyu bitirdikten sonra etkileri ile ilgili tekrar yorum yapacağım, Herkesin bu üründen faydalanmasını tavsiye ederim

Kullanali 10 gün oldu ben ...

Kullanali 10 gün oldu ben süte karıştırıp içiyorum tadı kötü değil kokusuda yok çok başarılı ailemin ve arkadaşlarımın dediğine göre cildin guzellesti paril paril parlıyor demeleri çok hoşuma gidiyor kollarimin ağrısında hafifledi bitsin tekrar sipariş edicem mucize birşey tavsiye ederim

Ürün bu gün elime ulaştı ...

Ürün bu gün elime ulaştı sorunsuz bir şekilde ve hemen kullanmaya başladım ayrıca göndermiş olduğunuz hediye collagen için tşk tadı da beklediğimden daha iyiydi etkilerini görmeye başlayınca tekrar yorum yapacam şimdiden tşk ederim\\

Sipariş ettiğim 1kutu supra kolajeni ...

Sipariş ettiğim 1kutu supra kolajeni bitirdim. Aksamlari yatmadan önce suya karistirip ictim.Çok memnunum. Cildimin daha parlak ve eskisine oranla iyi olduğunu gördüm. Yeniden sipariş verip 2.küre başlamak istiyorum.

Suprayı 2 haftadır kullanıyorum ve ...

Suprayı 2 haftadır kullanıyorum ve birkaç gündür sırtımın bacaklarımın ağrımadığını fark ettim. Etkisini kısa sürede gördüm. Saçlarım da daha az dökülmeye başladı. Ürüne devam etmeyi düşünüyorum. Tavsiye ediyorum. Bu arada canlı destekten aldığım bilgiler için de teşekkür ederim.

İlk siparişim sorunsuz ve hızlı ...

İlk siparişim sorunsuz ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Özenle paketlenmiş ve yanında küçük bir hediyesi vardı. Ürüne gelecek olursak özellikle saçlarımda etkisini gösterdiğini düşünüyorum. Saçlarım gürleşti ve parlaklığı arttı. Bu, sadece benim kendi gözlemim değil çevremdekilerin söylediği.

İlk kutuyu bitirdim ikinciyi sipariş ...

İlk kutuyu bitirdim ikinciyi sipariş vereceğim. Özellikle cilt için çok faydalı ve doğal bir ürün. Günlük en az 10 gr kolajen almak gerekiyor faydasını görmek için. Bunu sağlayan en uygun fiyatlı marka da supra

280 gram beef kolejen tozunu ...

280 gram beef kolejen tozunu kullanıyorum, zaten araştırmalarıma göre en iyi marka bu. İlk kutum bitmek üzere, daha ilk kutudan gözle görülür bir fark yarattı. 2 kutu daha sipariş verip en az 3 ay kullanmayı düşünüyorum. Teşekkürler :)

Bir kutu collogen btirmek üzereyim ...

Bir kutu collogen btirmek üzereyim ve iki kutu daha sipariş vereceğim. Cildimde gözle görülür ve çevreden de farkedilir bir ton düzelmesi ve nemlilik oluştu. Ayrıca koşarken de dizlerimde rahatlık hissettim. Teşekkür ederim böyle güzel bir ürün sunduğunuz için.

Aylardır kullanıyorum bendeki etki cilt ...

Aylardır kullanıyorum bendeki etki cilt güzelliği, oldukça belirgin. Kemik ağrılarına kullanan bir teyzem var o da çok memnun. Ne tadı ne de kokusu var bu düzenli içmeyi kolaylaştırıyor. Özellikle kolajen takviyesi alıp araştırma yapanlara bu markayı tavsiye ederim.

Beef Collegen 280 gr kutudan ...

Beef Collegen 280 gr kutudan kullandım .İlk kutuda henüz bir faydasını görmem zannediyordum ama ilk dikkatimi çeken sabahları yataktan hiç ağrım olmadan kalkmak oldu .Arkadaşlarım cildimdeki parlamayı farketti .Şimdi 2. kutuyu sipariş veriyorum gelişmeleri bir ay sonra sizlerle paylaşırım.

merhaba,1 kutu supra kolajen yeşil ...

merhaba,1 kutu supra kolajen yeşil kutu kullandım memnun kaldım etrafımda cildimde bir parlama olduğunu söylüyorlar genel olarak değişimin bende farkındayım yüzümde kuruma olurdu şimdi daha yumuşak ve nemli cildime dokunduğumda daha pürüzsüz şimdi ikinci kutunun siparişini vereceğim bu sefer pembe renk kutu alacağım dönüşümlü olarak bir yeşil kutu bir pembe kutu kullanmayı düşünüyorum ben aradığımı buldum herkese tavsiye ederim..

280 gr Beef Collagen kullandım. ...

280 gr Beef Collagen kullandım. Bir kutusu bitti. Aktif spor yapıyorum dolayısıyla küre devam edeceğim. Diğer kutuyu sipariş ediyorum birazdan. Şimdilik gelişmelerden memnunum ama eklemlerim konusunda istediğim farkı hissettiğimi söyleyemem. bu kür bittikten sonra daha sağlıklı bir değerlendirme yapabileceğim.Cevap: Merhaba Asya, her ne kadar daha erken sonuç alanlar olabilse de kolajenin eklemler üzerinde etkili olabilmesi için 3-6 ay düzenli kullanım gereklidir. Sabırla önerilen kürü tamamladığında eklemlerinde de sonuç alacağından kuşkun olmasın.

Merhaba, 2 kutuyu kullandım. Cildimde ...

Merhaba, 2 kutuyu kullandım. Cildimde canlanma sağladığı kesin. Göz altımda henüz umduğum düzelmeyi göremedim ancak daha dinç hissettiğim ve düzenli spor yapan biri olarak eklemlerime destek sağladığı kesin. Umarım 3. kutudan sonra göz çevremde daha iyi sonuç alırım. Teşekkürler!

Bileklerimde ağrı vardı kol dirseklerime ...

Bileklerimde ağrı vardı kol dirseklerime kadar yürüyordu kartal tünel sendromu oluştu. Parmaklarımda uyuşur hale gelmiş elimde güçsüzlük gelişti. 7 aydır bu hal devam ediyordu alakalı hareketlerle ağrıyı azaltmaya çalışıyordum.\\r\\nKas kemik ve sinirlerde faydalı olacağını okuyunca aldım. Dört gündür kullanıyorum sonuç çok olumlu ağrı günden güne azaldığını ve hiç kalmadığını hissediyorum şu an ağırlık çalışmalarıma ara vermiştim. Artık devam edebiliyorum.

2.kutu siparişimi veriyorum.Etkisini görebilmek için ...

2.kutu siparişimi veriyorum.Etkisini görebilmek için 3 ay geçmesi lazım diyorlar. Büyük kutu da olandan aldım ,yatmadan önce bir bardak suya karıştırıp içiyorum.

Ürünü kozmetiklere kendini adamış olan ...

Ürünü kozmetiklere kendini adamış olan kızkardeşim araştırdı buldu ve kullanmaya başlayıp bana önerdi.Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Alınımdaki kırışıklıklar azalmaya başladı , sanki yanaklarım doldu.Şimdiden memnunum , teşekkkür ederim. 2 kür daha alırım en azaından bu sene için .

Ürünün hem düz halini (mavi ...

Ürünün hem düz halini (mavi kutu) hem de pembe şase formunu almıştım. Anneme de aldım kemik ve diz sağlığı için. Bu tip sağlık etkilerinin çabuk görülmez. O yüzden kemik ve bağdoku sağlığına etkisine şimdilik bir şey diyemem. Ama pembe olanını ben kullanıyorum. Kesinlikle etkisini gördüm. Cildimi daha nemli hissediyorum. Krem sürmekten vıcık vıcık olmaktan hoşlanmadığım için böyle içerden bakım çok iyi bir seçenek benim için. Ayrıca tadını çok iyi bulduğumu söylemeliyim. Annem de sevdi ki bu tür içeriğini bilmediğiniz etten kemikten geliyor dediğiniz bir şeyden daha sevimsiz bir tad bekliyorsunuz ama asla değil, çok güzel, yoğurta katıp yiyoruz. Pembe olanında hyaluronik asit var, sadece onun hapını alsanız bile 150 tl. civarı. O bakımdan içerdiği diğer şeyler düşünüldüğünde mantıklı bir ürün. Fakat daha az ambalaj bedeli ödemek adına onun da şasenin yanısıra kutu formatı çıksa iyi olur diye düşünüyorum eğer içerik homojen karışım olabiliyorsa tabi

ürünü 1 ay oldu kullanalı ...

ürünü 1 ay oldu kullanalı şimdilik memnun kaldım cildime aydınlık vermeye başladı sac dökülmelerim azaldı .2 kutuyu sipariş edeceğim zamanla etkisinin daha da artacağına inanıyorum:)

Henüz sipariş ettim. Kullanmaya başladıktan ...

Henüz sipariş ettim. Kullanmaya başladıktan sonra mutlaka her platformda etkilerini paylaşacağım. Kollajen hakkında çok fazla bilgi ve yorum okudum değişik kaynaklardan. İyi etki göstereceğine inanıyorum. Kırışık oluşumunu önlemek için İki kere botoks yaptırdım fakat sürekli bunu tekrarlamak yerine cildimi içten beslemeyi hedefledim. Doğru olan da bu sanirim.

1 kutu bitirdim 2. Kutuyu ...

1 kutu bitirdim 2. Kutuyu sipariş verecem ama etki belirtileri her insanda farklıdır.Şahsen aman aman bişey görmedim.Cevap: Merhaba Mustafa, kolajenin cilt üzerinde etkili olabilmesi için en az 8-12 haftalık kür şeklinde kullanılması gerekir. Belirttiğiniz gibi kişiden kişiye etki süresi değişiklik gösteriyor kimileri daha erken sonuç alabiliyor. İkinci kutunuz sonunda etkilerini görmeye başlar, 3. kutu sonunda ise tam anlamıyla sonuç alabilirsiniz.Eklem, kıkırdak, kemik, bağ doku sağlığı amaçlı kullanım durumunda sonuç alınabilmesi için 3-6 ay düzenli kullanım tavsiye ediyoruz.

ilk siparişimiz elime ulaştı. daha ...

ilk siparişimiz elime ulaştı. daha önce kapsül formunu kullanıyordum ancak düşük mg. sebebiyle tam etkisi olmuyordu. supra protein de bu oran 10 gr olduğu için tam sonuç elde edebileceğime eminim. bu ürünü ürettikleri için supra ailesine teşekkür ederim.

Ürüne yeni başladım, ikinci kutuyu ...

Ürüne yeni başladım, ikinci kutuyu sipariş vereceğim. İki kişi kullanıyoruz, eklem,kemik ve cilt için aldım. Ilk gözlemim spor sonrası ağrılarım kayboldu. Ürünün katkı maddesi ve tatlandırıcı icermemesi de artı .Bir müddet daha kullanıp tekrar yorum yazacağım . Hediye için teşekkürler

ürünü çok kısa bir süre ...

ürünü çok kısa bir süre kullandık ama tekrar sipariş edeceğim. En belirgin etkisi eşimin kol omuz ekleminde uzun zamandır sıkıntı yaratan ağrısının bariz şekilde azalması şeklindeydi.Kendimdeki etkisi ise. cildime iyi geldi sanki.ürünü kullanırken saçlarım dökülmedi.metobolizma hızımın arttığını ve sindirime de yardımcı olduğunu düşünüyorum...Ürünün indirimde olduğunu biliyorum ancak çoklu alımlarda keşke bir miktar daha indirim söz konusu olsa... Hediye için ayrıca çok teşekkürler

Ürünü 1 ay boyunca geceleri ...

Ürünü 1 ay boyunca geceleri yatmadan önce süte karıştırarak tükettim.Benim olumlu anlamda fark ettiğim en büyük değişim eklem ağrılarımda oldu,kullanmaya başladıktan kısa süre sonra özellikle sabah uyandığımda yaşadığım eklem ağrılarım azalmaya sonrasında ise tamamen yok olmaya başladı.Şimdi tekrar alarak sene içinde 3 veya 4 kür şeklinde devam etmeyi düşünüyorum.

2. siparişimi verdim. Çok memnunum. ...

2. siparişimi verdim. Çok memnunum. Sakın kararsız kalmayın. Kesinlikle etkili oluyor. Cildiniz de ve saçınızda etkisini ilk haftadan itibaren görmeye başlıyorsunuz. Siparişime ek olarak gönderdiğiniz hediye için de ayrıca teşekkür ederim :)

Ürünü 3 haftadır kullanıyorum. 12 ...

Ürünü 3 haftadır kullanıyorum. 12 haftalık önerilen kullanım süresini tamamlayıp gözlemlerimi tekrar yazacağım. Faydasını göreceğimi düşünüyorum.

Erkek arkadaşımla beraber kullanıyoruz. Onun ...

Erkek arkadaşımla beraber kullanıyoruz. Onun kirpikleri ve saçları hızlı uzadı ve cildi daha pürüzsüz oldu. Benim cildim çok kuru daha bir etkisini göremedim. Ancak saçlarım çok hızlı uzadı. Kişiden kişiye değişiyor etkileri. Tırnaklarımda güçlenme olmadı. Daha 1 ay kullandım, 2 ay daha kullanacağım. Spor sonrası ağrılarım azaldı. Umutluyum herkes olumlu şeyler söylemiş.

uzun arastırmalar sonunda bu ürüne ...

uzun arastırmalar sonunda bu ürüne ulastım. fiyat /fayda analizi yaptıgımda oldukça uygun geldi bana..\\r\\nkullanımı da rahat..hem eklemlere hem cilt yenilemeye faydalı olması bir avantaj

1. ay bitti.Cildimdeki hafif lekeler ...

1. ay bitti.Cildimdeki hafif lekeler üzerinde etkili olduğunu gözlemledim.Kullanmaya devam edeceğim.size de tavsiye ederim.

2 aydır kullanıyorum..etkilerini 1.ayda görebiliyorsunuz. ...

2 aydır kullanıyorum..etkilerini 1.ayda görebiliyorsunuz. ayrıca kendimi daha dinç hissediyorum. yorgunluk için ginseng takviyesi kullanıyırdum, bıraktım. kolejan hem cilt,saç, eklem ve kemiklerde etkili hem de yorgunlukta..şimdi 3. kutuyu sipariş vericem ve artık yılda en az iki sefer 3 aylık kürler uygulayacağım. tavsiye ederim.

Harika bi ürün saçlarınız için ...

Harika bi ürün saçlarınız için cildiniz için daha iyisi olamaz cildim gergin sıkı ve daha parlak guzellik merkezlerine boşuna zaman ve para harcamayın derim vaz geçemeyeceğim bi ürün cok teşekkürler

Uzun araştırmalar sonunda doğru ürüne ...

Uzun araştırmalar sonunda doğru ürüne ulaştım, cildim için kullanmaya başladım bir kutuyu bugün bitirdim, cildimde ki etki tam olarak vaad edilenlerle aynı oldu. İki ay daha kullanmaya devam edeceğim, teşekkürler

2 kutu almıştım, Özellikle ciltte ...

2 kutu almıştım, Özellikle ciltte etkisi hemen gözleniyor. Eklemlerde ise genç hastalarda daha hızlı,, yaş almış hastalarda ise 1 ay sonunda iyileşme olduğunu gördük. C vitamini gerçekten etkisini arttırıyor. Kullanmaya devam edeceğim. Teşekkürler

Annem için almıştım, 1 ay ...

Annem için almıştım, 1 ay oldu, eklem ağrılarının hafiflediğini söyledi. Ancak ciltte bir etki henüz görmedik. Kullanmaya devam edeceğiz

ürün gerçekten çok etkili bir ...

ürün gerçekten çok etkili bir yıldır kabusum olan tendinitten kurtuldum ayrica sol dizimdeki ağrıda baya azaldı sayenizde tekrar spora başladım çok tesekur ederim

Hem cilt hemde eklem sağlığı ...

Hem cilt hemde eklem sağlığı için uzun araştırmalar sonucu burdan aldım.sadece 1 aylık kullanmam sonucunda sürekli kırılan tırnaklarım sağlıklı bir şekilde uzamaya başladı.eklemleri zayıf olan annemin eklem ağrıları ve krampları ortadan kalktı.ben yanında omega 3 Q enzim Q10 ve b vitaminide kullanıyorum..kısacası tavsiye ederim. bugünde 2 kutu siparişimi vereceğim.

Bu gün Supra Beef-collagen adresime ...

Bu gün Supra Beef-collagen adresime geldi.Kargoda bir sorun olmuştu, Sorunumla ilgili müşteri temsilcisine mesaj ve satış birimine mail attım.Hemen halletmişler.Kapı çaldı açtım kargom gelmiş çok şaşırdım.Supra çalışanlarıının bu kadar hızlı sorunumu çözmüş olmaları kendilerine cok teşekkür ediyorum.Vee ilk Supra kolajeni mi içtim :) Tadı nötür yani tadı yok .Suyun tadı hiç değişmedi.Çok kolay içimi.İstediginiz bir içecek ilede icebilirsiniz.İçimi çok kolay.Faydasını göreceğime inancım Supra firmasının ilgisinden dolayı bir kat daha artti.Teşekkur ederim.

Annemin eklem ağrıları için almıştım ...

Annemin eklem ağrıları için almıştım 1 ay olmadan ağrıları inanılmaz hafifledi ve cildi parladı.düzenli kullanım önemli .vitamin takviyeli olan değil diğeri kullanılacaksa c vitamini takviye etkisi artırır

Ben troid haşimato hastasıyım.dogumdan sonra ...

Ben troid haşimato hastasıyım.dogumdan sonra vücudum da sarkmalar oluştu.bu yüzden bir çok ürün ve güzellik merkezlerinde birsürü cihazlarda işlem yaptırdım. Fakat hiç bir fayda görmedim. Internette collagen faydalarını okudum ve araştırmalarım sonunda ürününüzü almaya karar verdim 2.gunde gorduklerim beni şok etti.eklem ağrılarım gitti.pul pul kuru cildin neme doymuş.krem dahi kullanmadan ışıl ışıl. Daha zinde hissediyorum ve aynaya baktığımda vücudumun gözle görülür bir şekilde sıkılaştıgına şahit oldum.bu inanılmaz birşey.yıllardir onca para boşa gitti.vucudumun aslında kolajene ihtiyacı varmış.1 ay sonra gelişmeleri tekrar buradan paylaşıcam.ayrica müşteri desteğinize ve hızlı teslimatınız için teşekkür ederim.

1 aydır kullanıyorum Kirpiklerim ve ...

1 aydır kullanıyorum Kirpiklerim ve saçlarım çok hızlı uzadı onu farkettim En az 3 ay kullanacağım Cilt için değişiklik olursa tekrar yorum yapacağım

Merhaba, kullanmaya başlayalı 1 ay ...

Merhaba, kullanmaya başlayalı 1 ay oldu, cilt için kullanıyorum. SUPRA piyasada bulunan içerik olarak yüksek kolajenli en uygun ürün olması açısından teşekkür ediyorum..

ben diş hekimi H. Münip ...

ben diş hekimi H. Münip Yalaz. Benim rahatsızlığım kondromalazi Patella..3, evredeydim..Yıllardır fizik tedavi dahil olmak üzere değişik ilaçları kullandım (voltaren hap gibi ağrı kesiciler) ama hiçbir netice vermedi. Yaklaşık 3 aydır düzenli kollagen ürününü kullanıyorum. Durduk yere olan ağrılarım dahil olmak üzere oldukça rahatladım.Artık merdivenleri çok daha rahat inip çıkabiliyorum. Eskiden aracıma inip binerken bile çok zorlanıyordum..Buda bende moral bozukluğu yaratıyordu. Şu anda dizlerim zorlandığında yada elimde ağırlık varken hareketlerimde ağrılar hissediyorum.O kadar. Zamanla bütün bu ağrıların geçeceğine inancım yüksek..Yorumlarımın doğruluğunu kontrol için internetten beni araştırabilirsiniz.Emeği geçen herkese teşekkürler.

Merhaba .Kullanmaya baslayali 15 gün ...

Merhaba .Kullanmaya baslayali 15 gün olmasina ragmen benden önce çevremdekilerin cildimde olan değisikligi farkedip ne yapıyorsun ne kullaniyorsun yüzüne bir parıltı gelmiş diye sormalari çok hoştu.Kullanımı bu kadar kolay olup bu kadar çabuk etki gösteren bir ürün daha yok bence...başarılı :)

Kulandigim bi ilaç sonrasi cildimde ...

Kulandigim bi ilaç sonrasi cildimde esneklik kaybı matlik ve belirgin cizgiler oluştu biçok işleme para harcadım sonra kolajen diye bisey duydum arayışa girdim sizinle tanıştım 1ay kullanım sonunda inanilmaz etkilerini gördüm saç dokulmem durdu cildim sıklaştı ince cizgiler yok oldu cildim parlamaya başladı.çok memnunum şampuanlara guzellik merkezlerine paranızı kaptırmayın devamli kullanim sonucunda gozlerinize inanamayacaksınız vaz geçemeyeceğim bi ürün artık.

Bu ürünü piyasadaki diğer markalardan ...

Bu ürünü piyasadaki diğer markalardan daha uygun olduğu için tercih ettim ve pişman olmadım.her gün düzenli spor yapan biri olarak çok faydasını gördüm, cildim sıkılaştı ,eklem ağrılarım ortadan kalktı.Böyle güzel bir ürünle bizi buluşturduğunuz için tsk ederim, kullanmaya devam edeceğim.

1 ayı tamamlamak üzereyim. Tip1 ...

1 ayı tamamlamak üzereyim. Tip1 ve tip3 kollajen olarak ve vücudun günlük ihtiyacı olan 10gr kollajeni bir tek Supra da bulabildim. Çok tsk ederim çok memnunum uzun süre devam etmeyi düşünüyorum

Ben yüzümde oluşan ikinci derece ...

Ben yüzümde oluşan ikinci derece yanık sonrası kolajen arayışına başladım. Benim için içeriğin katkısız ve temiz olması çok önemliydi, supraprotein bu açıdan tercihim oldu. Kullanıma başladıktan 3-4 gün sonra bir haftadır iyileşme göstermeyen yanığım adeta yok oldu. Şu anda sadece hafif bir kızarıklık kaldı fakat cildim daha da dolgun ve parlak gözükmeye başladı. 25 yaşından sonra herkesin kullanmaya başlamasını öneririm, ebeveynlerime de satın aldım, geç de başlasalar faydasını göreceklerine eminim. Ayrıca siparişimde durumumu belirtmiştim haftasonu siparişimi hemen kargoya verdiler. Ne kadar teşekkür etsem az. Harika bir iş yapıyorsunuz Supraprotein! Oylama kısmına keşke harika ya da mükemmel seçeneği de koysaydınız, iyi demek yeterli gelmiyor.

Merhaba. Ben 2 haftadır kullanıyorum ...

Merhaba. Ben 2 haftadır kullanıyorum ürününüzü, sabahları limon suyuyla tüketiyorum. Tırnaklarımın daha güçlendiğini söyleyebilirim. Cildim için bir süre daha devam edeceğim.

Bugün 16. gün oldu supraprotein ...

Bugün 16. gün oldu supraprotein collegen e başlayalı. Aslında cildim için kullanıyorum fakat 16 günde tırnaklarım demir gibi sertleşti, dişlerim değişmeye başldı, çok farkedilir bir değişiklik var. Üç ay sonra eminim daha gözle görünür sonuçlar olacak.Teşekkür ederim.

Merhaba, bir servisteki protein oranı ...

Merhaba, bir servisteki protein oranı nedir?Cevap: Merhaba Filiz, her serviste kolajenden gelen 9,1 gr protein bulunuyor.

Türkiye′de eksikliği hissedilen bir üründü. ...

Türkiye′de eksikliği hissedilen bir üründü. Tendon hasarı nedeniyle takviye edici bir ürün ararken buldum. Aromasız olması çok kullanışlı ve suyla da çok kolay karışıyor. Fiyat olarak da oldukça uygun.

Benim cildimde aşırı kuruluk ve ...

Benim cildimde aşırı kuruluk ve yüzümde aşırı lekeleme var. Bu üç üründen hangisini kullanmalıyım? Ayrıca içeriğinde hangi tip kolajenler var?Cevap:Merhaba Burcu, tüm ürünlerimiz bahsettiğiniz sorunlar üzerinde etkilidir. Collagen Beauty Formula zengin içeriğiyle daha hızlı sonuç almanızı sağlar.Ürünlerimizde TİP 1 ve TİP 3 kolajen bulunuyor. Detaylı bilgi için mesai saatleri içerisinde destek hattımızı arayabilirsiniz: 0216 740 0162

Bu konuda çok uzun metinler ...

Bu konuda çok uzun metinler okuduktan sonra kararımı supraproteinden yana kullandım. Portakal suyuna karistirarak içtim. Çok rahat içiliyor çünkü tatsız.. Ümitliyim:) 28 günden sonra tekrar yorum yazarım.

Gerçekten çok teşekkürler. Mükemmel bir ...

Gerçekten çok teşekkürler. Mükemmel bir ürün. Ailecek kullanmaya başladığımız bu ürün, birkaç gün içinde vücutta olumlu tesirlerini hissettirdi. Vücuda ciddi bir dinçlik veriyor. çok daha enerjik hissediyoruz. Yine, kullanmasına vesile olduğumuz ve yüksek uyku problemi yaşayan bir yakınımız, çok daha kaliteli uyuduğunu ve dinlenebildiğini söyledi ki bu hepimiz için de geçerli.Emeği geçenlere tekrar teşekkürler.

Türkiye′de eksikliği hissedilen bir üründü. ...

Türkiye′de eksikliği hissedilen bir üründü. Tendon hasarı nedeniyle takviye edici bir ürün ararken buldum. Aromasız olması çok kullanışlı ve suyla da çok kolay karışıyor. Fiyat olarak da oldukça uygun.

çok memnun kaldım hızlı kargolama ...

çok memnun kaldım hızlı kargolama için ve hediyeniz içinde ayrıca teşekkürler

Sadece 21 gün oldu kullanmaya ...

Sadece 21 gün oldu kullanmaya başlayalı cildimdeki değişim inanılmaz. Işıldıyor adeta. Daha 1 ay olmadan etkisi buysa ,3 ay sonraki halini hayal edemiyorum. Bundan sonra kullanmayı hiç bırakmayacağım bir üründür.

Genele göre makul bir fiat ...

Genele göre makul bir fiat ile alınabilecek en kaliteli ürün.Kısa süre içinde de olumlu sonuçları ortaya çıkıyor.Kullanıma devam ettikçe dahada etkili olacağı kanısındayım.

Bu ürünü uzun araştırmalar sonucu ...

Bu ürünü uzun araştırmalar sonucu keşfettim. Pİyasada fiyat performans açısından bu ürünle yarışabilecek kolajen ürünü yok. Gramaj ve fiyat oranı çok iyi. 2 aydır ürünü kullanıyorum özellikle saç dökülmesi problemime çok iyi geldi. Cildim daha parlak ve nemli. Aynaya baktığımda gözle görülebilir bir fark ediyorum. Müşteri hizmetleri ve kargo hizmeti başarılı. İlk gelen kargomda yaşadığım sorunu bildirdiğimde çok kibar davranıldı. 2. siparişimde deneme ürün konması da çok hoşuma gitti

hediye cekilisiyle bu ürünle tanışmış ...

hediye cekilisiyle bu ürünle tanışmış oldum Gerçekten üründen çok memnunum herkes yüzümdeki parlaklığı ve canlılığı farkediyor ...içimi çok rahat herkese tavsiye ediyorum supraprotein kollajen kullanmaya devammm

ürünün ambalajı kaliteli ve güven ...

ürünün ambalajı kaliteli ve güven veriyor, fiyatı da diğer kolajen takviyelerine göre oldukça uygun ve içindeki kolajen miktarı da çok yüksek. Dolayısıyla ben çok memnun kaldım. sitenizin satış desteği de oldukça profesyoneldi. çok teşekkür ederim.

Yaklaşık 1 ay oldu kullanmaya ...

Yaklaşık 1 ay oldu kullanmaya başlayalı. Henüz cildimde bir etkisini görmedim. Ancak saç dökülmesinin durduğunu farkettim Ayrıca CoQ10 desteği aldığım için Collagen Beauty olanı almamıştım bu sefer ama bir sonraki siparişime Beauty ile devam edeceğim

Ürünü uzun araştırmalar sonucu buldum.Araştırmalarım ...

Ürünü uzun araştırmalar sonucu buldum.Araştırmalarım fiyat ve kalite bakımından bu ürünü tercih etmemi sağladı.Ürünün faydasını gördüm,eklemlerimdeki ağrılar büyük oranda azaldı,daha zinde hissettim.Gönderdikleri hediye için de ayrıca teşekürler.

Ürün 24 saat geçmeden elime ...

Ürün 24 saat geçmeden elime ulaştı. Hızlı kargo için teşekkürler. Collagen beauty formula ürünününden numune gönderdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

Diz ve eklem ağrılarım sebebi ...

Diz ve eklem ağrılarım sebebi ile araştırmam sonucu sizin ürünle karşılaştım. Saf kolajeninizi kullandım. Tahmin ettiğimden daha kısa zamanda sonuç almaya başladım. Kullanmaya devam edip sonuçları sizlerle paylaşmaya devam edicem.

YORUM YÜKLE

Sıkça Sorulan Sorular

Supra Protein Beef Collagen nasıl kullanılır?

Günde 1 ölçek(10 gr), günün herhangi bir saatinde, aç ya da tok karına, 1 bardak su içerisine, sevilen bir içeceğin içerisine ya da yenecek yemeğe karıştırarak güvenle tüketilir.

Supra Protein Beef Collagen’in kullanım süresi ne kadardır?

Hedefiniz cilt güzelliği ise Beef Collagen’i ara vermeden en az 8- 12 hafta kullanmak, alınan sonuca göre sene içerisinde bu kürü 3-4 kez tekrarlamanız tavsiye edilir. Eklem, kemik, kıkırdak sağlığı ve sporcu beslenmesi amacıyla kolajen tüketimi en az 3 ila 6 ay olmak üzere istenilen sonuç alınıncaya kadar yıl boyunca ara vermeden yapılabilir.

Supra Protein Beef Collagen kullanmayı bırakınca etkisi geçer mi?

Beef Collagen ‘in etkisinin görülebilmesi için düzenli olarak önerilen kürler halinde kullanılmalıdır. Kişiden kişiye göre değişkenlik göstermekle beraber Beef Collagen ’in kullanımı bırakıldıktan sonra kullanımından sağlanan faydalar zamanla azalır.

Supra Protein Beef Collagen’in kolajen kaynağı nedir? Helal sertifikası var mıdır?

Ürün içeriğinde yer alan kolajenin kaynağı Arjantin ve/veya Brezilya’dır. Helal sertifikasına sahiptir. Supra Protein’deki kolajen (kollajen) peptidler, doğal ortamında özgürce ve sağlıklı beslenen (pasture-raised) büyükbaş hayvanların derilerinde yer alan Tip 1 ve Tip 3 kolajenin kontrollü bir şekilde hidrolize edilmesiyle elde edilir

Kolajenin tadı ve kokusu nasıldır?

Kolajen neredeyse nötr bir tada sahip kokusuz bir proteindir. Tadını ve kokusunu değiştirmeyeceği için istenilen içecek ve yemeğe güvenle eklenebilir.

Supra Protein Beef Collagen‘in kilo üzerindeki etkisi nedir?

Beef Collagen 1 serviste protein kaynaklı olarak 37 kaloridir. Ortalama olarak bir yetişkinin günlük kalori alımı 2000 kalori olarak hesaplandığında bu oran günlük kalori ihtiyacının yalnızca %2’sini karşılar. Kolajen maddesi, bir protein çeşidi olup, besleyici ve tok tutucu etkiye sahiptir. Bu nedenle tokluk hissi yaratarak zayıflamaya yardımcı olabilir.

Kolajen peptidler güvenli midir?

Kolajen peptidler, %100 doğal hayvansal kaynaklardan elde edilen saf proteinlerdir. Kolajen peptidlerin, hem Dünya Sağlık Örgütü (WHO) hem de Avrupa Komisyonu Sağlık ve Tüketicinin Korunması Bölümü tarafından güvenli olduğu açıklanmıştır. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) de kolajen peptidlerin güvenli olduğunu bildirmiştir.

Hamile / emziren kadınlar ve ilaç kullananlar tüketebilir mi?

Hamilelik ve emzirme dönemindeki kadınlar, hastalığı bulunanlar ve devamlı ilaç kullanması gereken kişilerin ürünü kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilir.

Supra Protein Beef Collagen’ in içeriğinde neler bulunmaz?

Beef Collagen’ in içeriğinde koruyucu maddeler, alerjik reaksiyonlara yol açabilecek, gluten, süt ve süt bileşenleri yer almaz. Ayrıca ilave şeker, renklendirici, yapay tatlandırıcı içermez. Domuz ürünleri, hormonlar, GDO’lu maddeler ve alkol kullanılmadan hazırlanır.


Bültenimize Abone Olun

Özel kampanyalar ve kuponlar, ipuçları, öneriler ve gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL Sertifikası ile alışverişiniz güven altında.

Aynı Gün Kargo
AYNI GÜN KARGO

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

Kapıda Nakit Ödeme
KAPIDA ÖDEME & HAVALE

Kapıda Kredi Kartı & Nakit veya Havale & EFT yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm kredi kartlarınızla hızlı ve kolay alışverişin keyfini çıkarın.