Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 1,052,133.70 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Blog » Bilim
collagen for you

Collagen For You

Yaşlanmaktan, eskisi gibi dinç ve güzel görünememekten korkuyor musunuz? Saçlarınızın, tırnaklarınızın çabuk uzamadığından mı şikayet ediyorsunuz?

Yaşlanmaktan, eskisi gibi dinç ve güzel görünememekten korkuyor musunuz? Saçlarınızın, tırnaklarınızın çabuk uzamadığından mı şikayet ediyorsunuz? Ya da cildinizin eskisi gibi görünmediğinden ve kırışıklıklarınızın artık belirginleştiğinden görüntünüzden hoşnut mu değilsiniz?  Botoks ve kozmetik cerrahi kullanmadan daha genç görünmenin daha basit ve daha az invazif yolları vardır. Bunlardan biri de Collagen For You

Kolajen Nedir? Ve Vücudumuza Etkileri Nelerdir?

Kolajen, vücudunuzdaki en bol proteindir. Tendonlar, bağlar, deri ve kaslar dahil olmak üzere birçok vücut parçasını oluşturan bağ dokularının ana bileşenidir.  Kolajenin etkileri, cildinize yapı kazandırmak ve kemiklerinizi güçlendirmek gibi birçok önemli işleve sahiptir. Kolajen tüketmenin, eklem ağrısını hafifletmekten cilt sağlığını iyileştirmeye kadar çeşitli sağlık yararları vardır. 

Cilt Sağlığınızı Düşünün

Kolajen, cildi güçlendirmede rol oynar, ayrıca elastikiyet ve hidrasyona fayda sağlayabilir. Yaşlandıkça vücudunuz daha az kolajen üretir ve bu da cildin kurumasına ve kırışıklıkların oluşmasına neden olur.

CollagenForYou, 28 gün boyunca kullanacağınız ve her gün bir ölçek kullanılması tavsiye edilen  yaşlanma karşıtı temel içerikler olan Hyaluronik Asit, Çinko ve Vitamin C ile güçlendirilmiş bir besin takviyesidir. Başta cilt, tırnak ve saç olmak üzere vücudun kolajen ihtiyacı olan tüm bölgelerinde etkilidir. Hem aromasız hem de oldukça lezzetli ahududu aromalı seçeneği bulunan Collagen ForYou, herhangi bir koruyucu, yapay tatlandırıcı, ilave şeker vs. içermez. Ek olarak, ColagenFor You, cildinizi yapılandırmaya yardımcı olan elastin ve fibrillin de dahil olmak üzere diğer proteinlerin üretimini destekleyebilmektedir.

Eklem Ağrısını Hafifletmeye Yardımcı olur

Kolajen, eklemlerinizi koruyan kauçuk benzeri doku olan kıkırdağınızın bütünlüğünü korumaya yardımcı olur. Yaşlandıkça vücudunuzdaki kolajen miktarı azaldıkça, osteoartrit gibi dejeneratif eklem bozuklukları geliştirme riskiniz artar. Bazı çalışmalar, kolajen takviyesi almanın, osteoartrit semptomlarını iyileştirmeye ve genel olarak eklem ağrısını azaltmaya yardımcı olabileceğini göstermiştir. Potansiyel ağrı giderici etkileri için bir kolajen takviyesi almayı denemek istiyorsanız, araştırmalar günlük 8-12 gramlık bir dozla başlamanızı önermektedir.

Collagen For You

CollagenFor You, kolajenin faydaları ile birlikte çinkonun ve c vitaminin vücuttaki pozitif etkileri birleştirilerek üretilmiştir. Araştırmalarda günlük 8-12 gramlık doz tavsiye edilen kolajen, CollagenForYou’da günlük 10.000 mg. Olarak yani 10 gr. kolajen alımını desteklemektedir. 

Kemik Kaybını Önleyebilir

Kemikleriniz çoğunlukla onlara yapı kazandıran ve güçlü kalmalarına yardımcı olan kolajenden yapılmıştır. Yaşlandıkça vücudunuzdaki kolajen nasıl bozulursa, kemik kütlesi de bozulur. Bu, düşük kemik yoğunluğu ile karakterize edilen ve daha yüksek kemik kırığı riskiyle bağlantılı olan osteoporoz gibi durumlara yol açabilir. Araştırmalar, CollagenForYou gibi kolajen takviyesi almanın vücutta osteoporoza yol açan kemik yıkımını engellemeye yardımcı olan belirli etkilere sahip olabileceğini göstermiştir.

Kas Kütlesini Artırabilir

Kas dokusunun % 1-10'u kolajenden oluşur. Bu protein, kaslarınızın güçlü ve düzgün çalışması için gereklidir.Günde 10.000 mg alacağınız CollagenForYou, kaslarınıza güç, saçlarınıza ve cildinize ışıltı, tırnaklarınıza sağlamlık katacaktır. 

Kalp Sağlığını Destekler

Kolajen, kanı kalbinizden vücudunuzun geri kalanına taşıyan kan damarları olan arterlerinize yapı sağlar. Yeterli kolajen olmadan arterler zayıf ve kırılgan hale gelebilir. Bu, arterlerin daralması ile karakterize bir hastalık olan ateroskleroza yol açabilir. Ateroskleroz, kalp krizi ve felce yol açma potansiyeline sahiptir. Bu yüzden CollagenForYou gibi bir kolajen  takviyesi  size sadece görünüm olarak değil organlarınızı, kaslarınızı ve kemiklerinizi daha dirençli hale getirecektir. 
  • Supra Protein

    Supra Protein içerik ekibi çalışmalarını klinik araştırmalardan yararlanarak oluşturur. Sitemizde yayınlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi ve teşhis için hekiminize danışmanız tavsiye edilir.


Bültenimize Abone Olun

Özel kampanyalar ve kuponlar, ipuçları, öneriler ve gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL Sertifikası ile alışverişiniz güven altında.

Aynı Gün Kargo
AYNI GÜN KARGO

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

Kapıda Nakit Ödeme
KAPIDA ÖDEME & HAVALE

Kapıda Kredi Kartı & Nakit veya Havale & EFT yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm kredi kartlarınızla hızlı ve kolay alışverişin keyfini çıkarın.