Şimdi Eczanelerde

Gizlilik ve Kullanım Şartları

 

Gizlilik & Güvenlik Politikası

Öncelikle Supra Protein’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz! Hakkınızdaki bilgilerin gizli tutulması önemlidir, bu nedenle son derece özen gösteriyoruz. Gizlilik politikamızı web sitemizin işleyişini ve kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığını anlamanız için hazırladık.

Gizlilik politikamız oldukça açıktır: Siz gönüllü olarak vermedikçe, web sitemizde kişisel tanımlayıcı özel bilgi toplamıyoruz. Web sitemize girdiğiniz veya başka şekilde bize verdiğiniz bilgiler (Kredi kartı bilgileri hariç) saklanmaktadır. Sipariş verdiğinizde, web sitemize kayıt olduğunuzda, bize e-mail gönderdiğinizde, bizi aradığınızda veya çekilişlerimize katıldığınızda verdiğiniz bilgiler toplanır.

Web sitemizden alışveriş yaparken, üye olurken, iletişim formu doldururken veya e-bültenimize abone olurken verdiğiniz tüm kişisel bilgiler başka kişi, kurum veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Web sitemizde güvenliğiniz için en iyi servis sağlayıcıları ve gelişmiş teknolojileri kullanıyoruz. Alışverişiniz sırasında ödeme ve kredi kartı bilgileriniz, 128 Bit SSL protokolüyle şifrelenir, tamamen güvenli bir şekilde bankalara iletilir ve sitemize kaydedilmeden saklanmaz.

Kredi kartı bilgileriniz web sitemizde kaydedilmez veya saklanmaz. Sitemizde, dünyanın en güvenilir teknolojilerinden biri olan Rapid SSL (Secure Socket Layer) teknolojisi kullanılmaktadır.

Kaydol Kazan!

İndirimler, tavsiyeler ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun..

Ticari elektronik ileti izni kapsamında tarafıma tanıtım ve kampanyalara ilişkin e-posta gönderilmesine izin veriyorum.

"Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. "Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık ya da ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Sitemizde yayınlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi ve teşhis için hekiminize danışmanız tavsiye edilir.

Supra Protein Resmi Satış Sitesi - Supra Protein © 2023

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?