Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 1,052,133.70 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Blog » Bilim
kolajen satış noktaları

Kolajen Satış Noktaları

Aradığınız kolajen desteği için kısa bir araştırma yaptıysanız birçok markanın, farklı form, miktar ve içerikte kolajen ürünüyle karşılaşmışsınız demektir. Sizin ihtiyacınıza özel kolajen takviyesini bulmanız için birçok kriteri göz önüne almanız, akabinde bu kategorideki ürünleri satın alabileceğiniz yerleri keşfetmeniz gerekir. İşte bu yazımızda sizin için uygun kolajenin nasıl seçileceğini ve bunları nereden satın alabileceğinizi anlatacağız.

Olmazsa olmazlar

Hedefiniz ister cilt güzelliği, saç ve tırnaklar olsun; ister sağlık veya spor hedefleri için olsun kolajen konusunda dikkat etmeniz gereken ortak noktalar vardır. Kolajen satış  noktaları içinde bulunan yetkililer her zaman bu kriterlere hâkim olmayabilir. Sizin için derledik, maddeler halinde bunları sıralayalım hızlıca:

1-Kolajenin vücudunuz tarafından sindirilip kullanılabilmesi için peptid formunda olması gerekir.

2-İçindeki kolajen miktarı önemlidir. Yapılan bilimsel araştırmalara göre günlük minimum 5 gr, ideal olarak 10gr (10.000 mg) kolajen sizi hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaştıracaktır.

3-Kolajenin balık, sığır veya tavuk kaynaklı olmasından ziyade hidrolize edilmiş peptid formda olması önemlidir. Tüm kolajen tipleri size benzer faydaları sağlar. Seçiminizi oluştururken alerji ve hassasiyetlerinizi dikkate almanız tavsiye edilir.

4-Ürün içerisinde ilave şeker, koruyucu, yapay tatlandırıcı vb. maddeler bulunup bulunmamasını kontrol etmeniz önemlidir.

5-Kolajen her protein gibi toz formda üretilir. Kolajeni orijinal toz formunda veya sıvı ürünler içerisinde (içilebilir kolajen) almanız önceliğiniz olsun. Bu şekilde yüksek emilim sağlanır. Hap, kapsül ve tabletlerdeki kolajen miktarı çok düşüktür, ayrıca sindirim esnasında ciddi bir kayba uğradıklarından emilimleri de düşüktür.

Kolajen Takviyesi

Kolajen takviyesi demek, vücudumuza dışarıdan kolajen proteini almamız demektir. Bunu elbette ki yiyecekler ile sağlayabiliriz. Ancak oldukça zor bir süreçten söz ediyoruz. Çünkü beslenme ile Kolajen almak demek, aynı zamanda yağ, karbonhidrat ve benzeri pek çok bileşeni de almak demek ve obeziteye varan sonuçlar ile karşılaşılabilir. Üstelik her seferinde aynı dozda Kolajen proteini almanız da bu şekilde mümkün olmayacaktır. O halde ne yapmalıyız?

Yapılacak en doğru iş, bu konuyu profesyonellere bırakmaktır. Şöyle ki; Kolajen takviyesini en güvenilir şekilde hazırlayıp, en kaliteli şekilde sunan Kolajen Satış Merkezi olma özelliğine sahip Supra Protein ile iletişim kurabilirsiniz. Protein takviyesinin basit bir süreç olmadığını biliyoruz. Katkısız ve en sağlıklı şekilde istenilen takviyenin alınması, ancak profesyonellerin yapabileceği bir iştir.

Kolajen almak için tükettiğiniz yiyecekler, size her seferinde aynı miktarda proteini sunmaz örneğin. Diğer taraftan Kolajenin vücudunuz için uygun formda olması gerekir. Supra Protein tarafından sunulan Kolajen takviyelerinin, hidrolize edilmiş peptid formda olduğu ve vücudumuz için de en uygun formda olduğu unutulmamalıdır.

Collagen For You

Kolajen Satış Merkezi, denildiğinde ilk akla gelen adres olmanın gururu ile sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdüren, profesyonel bir ekip ile karşı karşıyasınız. Beslenme düzenine pratik bir şekilde Kolajeni dâhil etmek istiyorsanız, siz de belli ölçülerde paketlenmiş tek kullanımlık ürünleri tercih edebilirsiniz. Üstelik kolayca sipariş edebilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kahvaltılıklarınıza ekleyebilir, yemeklerinize dâhil edebilir, kısacası günün her saatinde, her öğününüzde bu ürünlere yer açabilirsiniz. Ancak doğru miktarlarda kullandığınızdan emin olmalısınız. Bu sayede pek çok şikâyetinizin hafiflediğini göreceksiniz. Hayatınızda ortaya çıkaracağı değişiklikler ise sizi gerçekten memnun edecektir.

Daha fazla bilgi için hemen Supra Protein ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel bir ekip sizi karşılayacak, sorularınızın cevaplarını alacağınız gibi siparişinizi de kolayca verebileceksiniz. Hızla teslim edilen ürünleriniz ile değişimi başlatmaya hazır mısınız? Hadi, hemen şimdi…

Sizin İçin En Uygun Kolajen

Balık veya sığır fark etmez, kolajenin faydalarını görebilmeniz için mutlaka satın aldığınız üründeki kolajenin hidrolize; peptid formunda olması gerekir. Bu formdaki kolajenin molekül ağırlığı vücudumuz tarafından kolayca sindirilebilecek seviyededir. Suda hızlı ve rahatça çözünür, istenilen yiyecek veya içeceğe güvenle eklenebilir.

Seçiminizi yaparken kolajenin kaynağını da sorgulamanız gerekir. Alerji veya hassasiyetlerinizi gözeterek balık veya sığır kaynaklı kolajen türlerinden birini seçebilirsiniz. Bu iki kolajenin vücudumuza sağladığı fayda ve biyoyararlanım aynıdır. Balık kolajeni TİP 1, sığır kolajeni ise TİP 1 & 3 kolajen içerir ama bunun vücudumuza olan etkisi değişmez. Hangi tip kolajeni alırsanız alın vücudumuzda amino asitlerine ayrılıp kullanılır. Özetle balık veya sığır kolajeni arasındaki temel fark kaynaklarıdır.

Satın alma kararını verirken ürünlerin içerisindeki kolajen miktarını da mutlaka kontrol etmeniz gerekir. Düşük miktarda kolajen içeren ürünler istediğiniz sonuçları veremeyebilir.

Kolajenin fiyatı da seçiminizi yaparken göz önünde bulundurabileceğiniz bir diğer etken. Ürün içerik ve kolajen miktarı bilgisine bakıp alternatif ürünlerdeki içerik ve kolajen miktarlarıyla karşılaştırmanız en ekonomik seçimi yapmanıza imkân sağlar.

Bazı ürünlerde kolajen dışında spesifik amaçlar için vitamin ve bileşenler de bulunabilir. Bu durumda sadece kolajen miktarını değil diğer bileşenlerin de içerik ve miktarını da öğrenip daha sağlıklı karar verebilirsiniz.

Kolajen takviyelerini markaların web sitelerinden, çeşitli internet sitelerinden, eczane ve seçkin marketlerden, spor salonları veya güzellik merkezleri üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.


Kolajen nereden satın alabilirim?

Kolajen desteklerini üretici firmaların resmi satış sitelerinden online olarak, eczaneler, güzellik merkezleri, spor salonları gibi perakende
kolajen satış noktaları üzerinden temin edebilirsiniz. Gıda takviyesi kategorisinde olduğu için kolajen ürünlerine taksit yapılamamakta, kredi kartıyla tek çekim veya nakit ödeme şeklinde alışveriş yapılabilmektedir.

Yukarıda sayılan tüm kriterlere ve daha fazlasına sahip kolajen ürünlerine Supra Protein güvencesiyle web sitemizden ulaşabilir, lansman dönemine özel indirimli fiyat avantajından da yararlanabilirsiniz. Her serviste 10.000 mg yüksek kaliteli kolajen peptid içeren Beef Collagen, 280 gr miktarında ve 28 günlük kullanım şeklinde sadece 129 TL olarak kısa süreliğine satıştadır, bu fırsatı kaçırmayın deriz. Sipariş için https://www.supraprotein.com/urunler linkinden hızlıca kolajen sipariş oluşturabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo seçeneği de bulunuyor. Sorularınız ve bilgi edinmek için mesai saatleri içerisinde 0216 740 0162 numaralı destek hattımızı arayabilirsiniz.

Sizin için ideal kolajen nerede satılır?

Yapılan bilimsel araştırmalar kolajenin faydalarının görülebilmesi için ideal dozun günde 10.000mg olduğunu gösteriyor. Kolajen satın almadan önce içindeki kolajen miktarını, yukarıdaki saydığımız kriterlere uygunluğunu, içerisinde ilave şeker, koruyucu ve yapay tatlandırıcı bulunup bulunmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Kolajen takviyelerini markaların resmi web sitelerinden, anlaşmalı eczaneler, güzellik merkezleri, spor salonları gibi noktalardan temin edebilirsiniz. Supra Protein kolajen takviyeleri zengin ve kaliteli içerikleriyle web sitemiz üzerinden satın alınabilmektedir. Global satış sitelerindeki mağazalarımızdan da hızlıca sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ve lansman dönemine özel indirimli fiyat avantajıyla ihtiyacınız olan kolajeni bugün alın.

Supra Protein Kolajen Takviyeleri

 Supra Protein sadece kolajen takviyeleri üzerine uzmanlaşmış bir marka olarak, birinci sınıf ürünleri doğrudan sizlere ulaştırıyor. Her servisinde 10.000mg kolajen içeren, sağlığınıza etki edebilecek katkı maddeleri ve ilave şeker vb. içermeyen bu ürünler ihtiyacınız olan kolajen takviyeleridir. Her kolajen satış noktası her an ulaşılabilir olamayabilir. Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo seçeneğiyle hemen sipariş vermek için web sitemiz 24 saat hizmetinizde!

 

Detaylı bilgi için bize 0216 740 0162 numaralı müşteri destek hattımızdan da ulaşabilirsiniz.

Satış Noktalarımız Şunlardır;

No

ŞEHİR

İLÇE

BAYİ

ADRES

1

Afyon

Merkez

Nur Estetik

Dumlupınar mah. Ali ihsan sabis cad. deniz ap kat 2 d5 Afyon Merkez

2

ankara

mamak

Nefes Eczanesi

Kartaltepe, Asım Gündüz Cd. No:14/B

3

ankara

çankaya

Zehra Eczanesi

RABİNDRANATH TAGORE CAD. NO: 16/B YILDIZEVLER Çankaya

4

Ankara

Etimesgut

Metromall Eczanesi

Tunahan Mahallesi, Dumlupınar 30 Ağustos Caddesi,

 Metromal AVM Eryaman, 06930 Etimesgut/Ankara

5

Ankara

Yenimahalle

Bereket Eczanesi 

Aden Plaza Gayret Mah. İstiklal cad no:8-22 Yenimahalle ankara

6

ankara

Keçiören

Yeni Sabah Eczanesi

Pınarbaşı mah. Aksaray cad. no:6/A (Metro Son durak) Ankara Keçiören

7

Ankara

Yenimahalle

Yeni Bilir Eczanesi

Demetevler 358.Cad (Eski 5.Cad) No:67/C Yenimahalle Ankara

8

Ankara

Ayrancı

Güvenlik Eczanesi

Güvenlik cad. no:44/18A Ayrancı Ankara

9

Ankara

Batıkent

Aysel Eczanesi

İNÖNÜ MAH.1793 SOK.ÖZMEN ÇARŞISI NO:5/2 Batıkent Ankara

10

Antalya

Muratpaşa

Fizyoterapist Esra Kama

Varlık mah 172. Sok 100. Yil Bulvari Efe Apart. No :14 Daire 1, 07100 Muratpaşa

11

Antalya

Lara

Akşehir Eczanesi

Güzel oba mah. Havaalanı cad. No:27 Lara Antalya

12

Bursa

Gürsu

Yeni Eczane 

Zafer Cad. No:10/A Gürsu/Bursa

13

Bursa

Osmangazi

Cicim Güzellik Salonu 

Şehreküstü Mah. Cemal Nadir Cad. No:8 Kat:3/5 Kocagil Apt. Osmangazi/ Bursa

14

bursa

Heykel

Yaşam eczanesi

inönü cad. no 14-57 osmangazi bursa

15

Bursa

Mudanya

Halitpaşa eczanesi

Halitpaşa mah. Ziraat cad. no 5 Bursa Mudanya

16

Bursa

Kestel

İlker Eczanesi

Yeni Mehmet mah. Hakim aytekin baykal sok. no:9/B 

17

Bursa

Osmangazi

Geçit Eczanesi

Geçit, Sanayi Cd. No:816, 16265 Osmangazi/Bursa

18

Bursa

Nilüfer

Halenur Eczanesi

Balat mahallesi Balat sk. No:6/C Nilüfer  Bursa

19

Erzincan

Merkez

Ergözde Medikal

Halitpaşa Cad. Fatih Çrş. 5/25 Merkez/ Erzincan

20

Gaziantep

Şehitlamil

Batıkent Eczanesi

Batıkent Mah. 09074 nolu cad. no:13

21

Gaziantep

Merkez

Eva Form Merkez.

Emek Mah. İbrahim Yolu Cad. no:25 Şehitkamil Antep

22

İstanbul

Kadıköy

Tolga Eczanesi 

Bağdat cad. Yolaç Plaza no:32/C Kızıltoprak Kadıköy   

23

İstanbul

Güngören

Güzel Eczanesi 

Gaziosmanpaşa cad. no:45/A Güngören İstanbul

24

İstanbul

Maltepe

Ihlamur Eczanesi 

Zümrütevler Mah. Handegül Sok. NO:129/1A Maltepe-İstanbul

25

İstanbul

Beşiktaş

Karasu Eczanesi 

Sinanpaşa Mah. Şair Leyla Sok. No:2/C Beşiktaş İstanbul

26

istanbul

Koşuyolu

Koşuyolu Merkez Eczanesi

Koşuyolu cad. Lambacı sk. 3-10 kadıköy koşuyolu

27

İstanbul

Koşuyolu

Elysium Elit Eczanesi

Acıbadem  mah. Şeyh gökalp sk. No:A Blok 2E Kadıköy İst

28

İstanbul

Ümraniye

Arı Eczanesi

Bulgurlu mah. Günaydın sk. No:2-7 Üsküdar İst

29

İstanbul

Üsküdar

Üsküdar Mina Eczanesi

Sultantepe mah. Selman  ipek cad. Selmanağa Çeşmesi

 sk. No:29-A Üsküdar İstanbul

30

İstanbul

Acıbadem

Dedem Eczanesi 

Acıbadem cad. no:145/A Üsküdar ist

31

İstanbul

Pendik

Arwen Güzellik Merkezi

Yeni Şehir mah. Osmanlı Bulvarı no:5 Pendik Yenişehir

32

İstanbul

Tuzla

Yelken Eczanesi 

EVLİYA ÇELEBİ MAH.HATBOYU CAD.NO:10/D TUZLA, İSTANBUL

33

İstanbul

Kadıköy

Ayşe Lerzan Eczanesi

Söğütlüçeşme Cad. No:6-A Kadıköy İstanbul

34

İstanbul

Mecidiyeköy

Cevahir Eczanesi

Cevahir avm

35

İstanbul

Bahçeşehir

Işık Eczanesi

OSB Atatürk bulvarı.Giyim sanatkarları koop. A1 B1 deposite avm no9

36

İstanbul

Beylikdüzü

Ladies Beauty Center

Adnan kahveci mahallesi Alemdağ cd. Ablok No 2/1 iç kapı no 2 Beylikdüzü İst

37

İzmir

Bayraklı

Şehir Eczanesi 

Westpark AVM Zemin Katı- R.Şevket İnce Mah. 2148/9 Sok. No:1/Z01 Bayraklı

38

İzmir

Konak

Ada Eczanesi

Hürriyet Bulvarı no:4/1A Çankaya izmir konak

39

Konya

Ereğli

Derman Eczanesi

Devlet bahçeli meydanı boyacıali mah. Eregli

40

Mersin

Yenişehir

Biorganik

Güvenevler Mah. 1935 Sk. 4/A Forum AVM Kuzey Otopark Karşısı, Yenişehir-Mersin

41

Mersin

Yenişehir

Tor Güzel Yaşam Merkezi

Bahçelievler mahallesi 1847 sokak no:33 tunalife b blok 1. Kat no:1

42

Samsun

Atakum

Atakum Araştırma Eczanesi

Mimar Sinan mah 178 Sk. 19/C ATAKUM SAMSUN

43

Sivas

Merkez

Ökotek Ekolojik Ürün Marketi 

Bankalar Cad. 3.Park Sok. No:38 Sivas 58070


Kolajen seçimi nasıl yapılması hakkında bilgi edinmek için aşağıda ki görsele tıklayabilirsiniz.
Kolajen Satış Noktaları Youtube

  • Supra Protein

    Supra Protein içerik ekibi çalışmalarını klinik araştırmalardan yararlanarak oluşturur. Sitemizde yayınlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi ve teşhis için hekiminize danışmanız tavsiye edilir.


Bültenimize Abone Olun

Özel kampanyalar ve kuponlar, ipuçları, öneriler ve gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL Sertifikası ile alışverişiniz güven altında.

Aynı Gün Kargo
AYNI GÜN KARGO

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

Kapıda Nakit Ödeme
KAPIDA ÖDEME & HAVALE

Kapıda Kredi Kartı & Nakit veya Havale & EFT yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm kredi kartlarınızla hızlı ve kolay alışverişin keyfini çıkarın.