Beef Collagen( 280 gr)

 • 149.00TL
 • Ex Tax:137.96TL
 • Brand: Supraprotein
 • Product Code:K51661
 • Availability:In Stock
 • 14:00'a Kadar Sipariş Verirseniz Bugün Kargoda

Kolajen Hidrolizat İçeren Toz Takviye Edici Gıda
Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 
005166-19.12.2018

Net miktar: 280 gr    
Takviye edici gıdadır. İlaç değildir; hastalıkların önlenmesi veya tedavisi için kullanılmaz.

 

Supra Protein ürünleri GMP ve ISO sertifikalı, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’na kayıtlı ve onaylı tesislerde; Türk Gıda Kodeksi Takviye Edici Gıdalar Tebliği’ne uygun şekilde üretilir.


BEEF COLLAGEN PEPTIDES

Her serviste yüksek kaliteli 10,000mg kolajen peptid ile cildinizi, saç ve tırnaklarınızı, kaslarınızı, kemik ve eklemlerinizi içerden destekleyin.

 

Etki Mekanizması

İçeriğinde yer alan 10,000mg kolajen peptid ile; vücudun ihtiyaç duyduğu doğal kolajen ve hyaluronik asit üretimini destekleyerek, zamanla bozulan kolajen yapısını onarmayı; cilt dokusunu, saçları, eklem, kemik ve kasları yenilemeyi hedefler.

 

Öne Çıkan Özellikler

 • Cilt, saç, tırnak, eklem, kas ve kemik gelişimi desteği
 • Servis başına 10.000 mg kolajen
 • 28 günlük kür
 • Helal sertifikalı, doğal beslenmiş (pasture raised) sığır kaynaklı kolajen
 • Suda yüksek çözünürlük ile kolay kullanım
 • Hidrolize protein formu sayesinde kolay sindirim ve yüksek biyoyararlanım
 • Aromasız
 • İlave şeker, koruyucu, yapay tatlandırıcı, renklendirici yok
 • Gluten, laktoz ve süt ürünleri içermez

İçerik:

Kolajen Hidrolizat İçeren Toz Takviye Edici Gıda

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 005166-19.12.2018

İçindekiler: Kolajen Hidrolizat (Sığır)

Net miktar: 280 grSık Sorulan Sorular

  

Supra Protein Beef Collagen nasıl kullanılır?

Günde 1 ölçek(10 gr), günün herhangi bir saatinde, aç ya da tok karına, 1 bardak su içerisine, sevilen bir içeceğin içerisine ya da yenecek yemeğe karıştırarak güvenle tüketilir. 

Supra Protein Beef Collagen’in kullanım süresi ne kadardır?

Hedefiniz cilt güzelliği ise Beef Collagen’i ara vermeden en az 8- 12 hafta kullanmak, alınan sonuca göre sene içerisinde bu kürü 3-4 kez tekrarlamanız tavsiye edilir.
Eklem, kemik, kıkırdak sağlığı ve sporcu beslenmesi amacıyla kolajen tüketimi en az 3 ila 6 ay olmak üzere istenilen sonuç alınıncaya kadar yıl boyunca ara vermeden yapılabilir.

Supra Protein Beef Collagen kullanmayı bırakınca etkisi geçer mi?

Beef Collagen ‘in etkisinin görülebilmesi için düzenli olarak önerilen kürler halinde kullanılmalıdır. Kişiden kişiye göre değişkenlik göstermekle beraber Beef Collagen ’in kullanımı bırakıldıktan sonra kullanımından sağlanan faydalar zamanla azalır. 

Supra Protein Beef Collagen’in kolajen kaynağı nedir? Helal sertifikası var mıdır?

Ürün içeriğinde yer alan kolajenin kaynağı Arjantin ve/veya Brezilya’dır. Helal sertifikasına sahiptir. 
Supra Protein’deki kolajen  (kollajen)  peptidler, doğal ortamında özgürce ve sağlıklı beslenen (pasture-raised) büyükbaş hayvanların derilerinde yer alan Tip 1 ve Tip 3 kolajenin kontrollü bir şekilde hidrolize edilmesiyle elde edilir. 

Kolajenin tadı ve kokusu nasıldır?

Kolajen neredeyse nötr bir tada sahip kokusuz bir proteindir. Tadını ve kokusunu değiştirmeyeceği için istenilen içecek ve yemeğe güvenle eklenebilir.

Supra Protein Beef Collagen‘in kilo üzerindeki etkisi nedir?

Beef Collagen 1 serviste protein kaynaklı olarak 37 kaloridir. Ortalama olarak bir yetişkinin günlük kalori alımı 2000 kalori olarak hesaplandığında bu oran günlük kalori ihtiyacının yalnızca %2’sini karşılar.
Kolajen maddesi, bir protein çeşidi olup, besleyici ve tok tutucu etkiye sahiptir. Bu nedenle tokluk hissi yaratarak zayıflamaya yardımcı olabilir.

Kolajen peptidler güvenli midir?

Kolajen peptidler, %100 doğal hayvansal kaynaklardan elde edilen saf proteinlerdir. Kolajen peptidlerin, hem Dünya Sağlık Örgütü (WHO) hem de Avrupa Komisyonu Sağlık ve Tüketicinin Korunması Bölümü tarafından güvenli olduğu açıklanmıştır. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) de kolajen peptidlerin güvenli olduğunu bildirmiştir.

Hamile / emziren kadınlar ve ilaç kullananlar tüketebilir mi?
Hamilelik ve emzirme dönemindeki kadınlar, hastalığı bulunanlar ve devamlı ilaç kullanması gereken kişilerin ürünü kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilir.

Supra Protein Beef Collagen’ in içeriğinde neler bulunmaz?

Beef Collagen’ in içeriğinde koruyucu maddeler, alerjik reaksiyonlara yol açabilecek, gluten, süt ve süt bileşenleri yer almaz. Ayrıca ilave şeker, renklendirici, yapay tatlandırıcı içermez. Domuz ürünleri, hormonlar, GDO’lu maddeler ve alkol kullanılmadan hazırlanır. 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Günde 1 saşe / ölçek, günün herhangi bir saatinde, aç ya da tok karına, 1 bardak su içerisine, sevilen bir içeceğin içerisine ya da yenecek yemeğe karıştırarak güvenle tüketilir.

Hedefiniz cilt güzelliği ise ürünü ara vermeden en az 8 - 12 hafta kullanmak, alınan sonuca göre sene içerisinde bu kürü 3 - 4 kez tekrarlamanız tavsiye edilir.

Eklem, kemik, kıkırdak sağlığı ve sporcu beslenmesi amacıyla kolajen tüketimi istenilen sonuç alınıncaya kadar yıl boyunca ara vermeden yapılabilir.

 Uyarılar: 21 C’nin altındaki oda sıcaklığında, serin ve kuru ortamda nem ve ışıktan koruyarak muhafaza ediniz. Güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.