Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 1,052,133.70 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Blog » Bilim
kolajen satan yerler

Kolajen Satan Yerler

Modern hayat, insanların yapay bir güzellikle yetinmesini sağlayacak algılar yaratır. Bu nedenle sorunların kökten çözümü yerine yüzeysel şekilde ortadan kaldırılmaları söz konusudur. Yüzdeki aknenin, kırışığın veya çatlağın makyaj gibi malzemeyle örtülmesi asla tatmin edici bir çözüm değildir. Bunun yerine vücudun bir reaksiyonu olarak ortaya çıkan kırışıklığın, çatlağın veya aknenin doğru beslenmeyle desteklenerek ortadan kaldırılması daha etkili bir çözümdür. Bu noktada karşımıza en etkili besin takviyesi olarak kolajen çıkar. Kolajen satan yerler aracılığıyla temin edebileceğiniz kolajenin aşağıda sayacağımız faydaları göz kamaştırıyor.

1-Cilt sağlığını korur.

Güzelliğin korunması için cildin korunması gerekir. Ölü hücrelerin yenilenmesi, kırışıklık, çatlak ve sarkma gibi güzelliği olumsuz etkileyen unsurlar kolajen ile ortadan kalkar. Özellikle ilerleyen yaşlarda daha fazla görülmeye başlayan çatlama, sarkma ve kırışıklık gibi hususlara karşı direnç kolajen ile sağlanır.

2-Eklem sağlığına iyi gelir.

Eklemlerin içerisindeki sıvı jel, kolajenden meydana gelir. Yaşın ilerlemesine bağlı olarak kolajen miktarının düşmesi eklem ağrılarının ve yürüme zorluklarının başlamasına neden olur. Kolajen takviyesi ile eklemlerdeki jelin üretimi desteklenir ve eklem sağlığı muhafaza edilir.

Collagen For You

3-Vücut direncini ve kas kütlesini artırır.

İş hayatı stres yaratır. Bu da vücut direncinin zayıflamasına neden olur. Hem psikolojik hem de fiziksel rahatsızlıklar ortaya çıkar. Vücudun direncini korumak ise, ruh halini ve dolayısıyla bedensel rahatsızlara karşı savunma mekanizmasını olumlu şekilde etkiler. Ruh hali sürekli değişen aşırı stresli insanlar kolajen ile vücut dirençlerini artırabilir.

İnsanı ayakta tutan, yürüten ve iş yapmasını sağlayan kas kütlesidir. Kasların zayıflaması halinde hareket kabiliyeti de düşer. İskelet yapısı da zayıflamaya başlar. Kas kütlesinin korunması ve egzersiz yapılması halinde artmasını desteklemek için kolajen tüketimi önem ifade eder.

4-Saç ve diş sağlığını korur.

Saç dökülmesini engellemek ve azaltmak için kolajen takviyesi gerekir. Saç ve dişleri oluşturan proteinlerin büyük bölümü kolajendir. Saç köklerinin güçlenmesi, parlak ve canlı bir saça sahip olabilmek kolajen ile mümkündür. Ayrıca kolajen, diş sağlığını da korur.

5-İdeal kiloda kalmanızı sağlar.

Kolajen takviyesi uzun süre tokluk hissi verir. Bu da gün içerisinde çok fazla öğün tüketen kişilerin öğünlerini düzenlemesini sağlar. Kilo kontrolünü kolaylaştırır ve obezite gibi riskin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

 

  • Supra Protein

    Supra Protein içerik ekibi çalışmalarını klinik araştırmalardan yararlanarak oluşturur. Sitemizde yayınlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi ve teşhis için hekiminize danışmanız tavsiye edilir.


Bültenimize Abone Olun

Özel kampanyalar ve kuponlar, ipuçları, öneriler ve gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL Sertifikası ile alışverişiniz güven altında.

Aynı Gün Kargo
AYNI GÜN KARGO

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

Kapıda Nakit Ödeme
KAPIDA ÖDEME & HAVALE

Kapıda Kredi Kartı & Nakit veya Havale & EFT yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm kredi kartlarınızla hızlı ve kolay alışverişin keyfini çıkarın.