Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 528,300.16 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Blog » Bilim
kolajen satanlar

Kolajen Satanlar

Kolajen satanlar konusuna gelmeden önce, biraz bu konunun temeline bakmamız gerektiği düşüncesindeyiz. Temelde, basit bir tanım ile Kolajen nedir sorusuna vereceğimiz cevap protein olmasıdır. Ancak vücuttaki en önemli ve dikkat çeken işlevi, bir nevi tutkal görevi görmesidir. Adeta vücudumuzu bir arada tutan özel bir yapıya sahiptir.

Vücudumuzda pek çok noktada varlığı bilinen bu özel proteinin eksikliği ise yaşam kalitemizi düşürücü etkide bulunabilir. Şöyle ki; cildimizin kolajen proteinlerini kaybetmesi, kırışıklıkları ve sarkmaları beraberinde getirir. Kemiklerimiz ve eklemlerimizin bu proteini kaybetmesi ise ciddi eklem ve kemik ağrıları ile bizi baş başa bırakabilir. Daha pek çok sıkıntı da yine bu proteinin eksikliğine bağlı olarak ortaya çıkarak, yaşam standartlarımızı aşağıya çekebilir.

Kolajen sadece beslenme ile alınırsa yeterli olur mu?

Kolajen yalnızda hayvansal kaynaklardan elde edilebilir, bitkilerde kolajen bulunmaz. O nedenle bitkisel kolajen içerikleri doğru bir tanım değildir.

Peki hayvansal besinlerden kolajen alımı nasıldır? Kolajen ihtiyacının boyutu önemli bir kriterdir bu noktada. Çünkü ihtiyacımız olan miktara göre beslenecek olursak, sürekli tüketimde kilo alımı dahil birçok diğer sağlık sorunu ile karşılaşabiliriz ya da vücudumuzun farklı sistemlerine zarar verebiliriz. Çünkü kolajen dokudan zengin yiyecekler ( tavuk ve balıkların deri ve kılçıkları, kemikli et yemekleri, paça çorbası vb.) sadece kolajen proteini içermiyor; aynı zamanda yağ gibi pek çok bileşene sahipler ve bu sebeple de sürekli ve yüksek miktardaki tüketimlerde vücudumuzda farklı sistemler, beklemediğimiz şekilde etkilenebilir. Diğer taraftan, kolajenin de türleri var. Doğru türü doğru miktarda tüketmek, oldukça zor bir iş… Bu sebeple de dışarıdan bir takviye ile kolajen alınması her zaman çok daha kontrollü ve doğru bir seçim olur.

Kolajen satanları da işte bu bilgiler ışığında değerlendirme ve incelemek gerekiyor. Gerçek, katkısız ve doğru kolajen içeriğine sahip olan takviyeler, özellikle de herhangi bir şikâyete destek olması maksadı ile kullanılacaksa, doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz.

Peki nereden kolajen satın alabilirim? Kolajen takviyelerini ister markaların online satış sitelerinden, isterseniz eczaneler, güzellik merkezleri ve kliniklerden satın alabilirsiniz. Siparişinizi oluşturmadan önce marka ile ilgili bir araştırma yapmanızda, ürün içeriklerini kontrol etmenizde fayda var. Unutmadan, düşük miktarda kolajen içeren ürünler yeterli faydayı sağlayamayabilir.

Supra Protein’de, diğer birçok Kolajen satanların aksine güven temelli, sağlıklı ve yeterli içerikli ürünleri sunan ve iletişime önem veren bir ekip ile karşılaşırsınız. Pratik kullanımı hedefleyen ve doğru miktarlarda takviye alınmasını sağlayan ambalajlar ile işiniz çok daha kolay olacaktır. Pratik bir şekilde tüketebileceğiniz ürünler ve vücudunuzdaki gelişmeleri hayranlık ile takip edeceğiniz bir süreç, hemen parmaklarınızın ucunda. Geç kalmadan siz de siparişinizi verin, siz de hemen deneyin. İster anlaşmalı eczanelerden satın alın, isterseniz online olarak temin edin. İşini kaliteli bir şekilde, güvenle yapmaya çalışan, profesyonel bir ekip sizi bekliyor.Diğer Makaleler


Bültenimize Abone Olun

Özel kampanyalar ve kuponlar, ipuçları, öneriler ve gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL Sertifikası ile alışverişiniz güven altında.

AYNI GÜN KARGO

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

KAPIDA NAKİT ÖDEME

Kapıda nakit ödeme avantajı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm kredi kartlarınızla hızlı ve kolay alışverişin keyfini çıkarın.