Şimdi Eczanelerde

Üyelik Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

GÖNDERİMLER

Tüm gönderiler kargo ile gerçekleştirilir.

Gönderim süreleri aşağıdaki gibidir:

 • Stokta bulunan ürünler için 1-3 iş günü
 • Ürünler, resmi tatiller dışında Pazartesi - Cuma günleri arasında gönderilir.
 • Teslimat, gönderim tarihinden sonraki 1 ila 3 iş günü içinde gerçekleşir.

Ürünlerimiz depomuzdan sevk edildikten sonra, belirttiğiniz e-posta adresinize ve cep telefonunuza kargo şirketi tarafından verilen takip numarası otomatik olarak gönderilir. Bu numara ile siparişinizi kolayca takip edebilirsiniz.

 1. Taraflar

Satıcı Unvanı: Suprafooding Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdibey Cad. 1.Etap Concord Rezidans, No:15/128, C Blok Kat: 14, Kadıköy – İstanbul

Telefon: (90) 0216 740 0162

E-posta: satis@supraprotein.com

Alıcı (Müşteri): www.supraprotein.com alışveriş sitesine üye olan kişi. Üye olurken veya sipariş verirken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

 1. Sözleşmenin Konusu

İşbu sözleşmenin konusu, Satıcı’nın, Alıcı’ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanunun; 9/A ve 31 inci maddelerine dayanılarak hazırlanan 06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

Alıcı, satışa konu ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatları, ödeme şekli, teslimat koşulları, söz konusu ürünler ile ilgili tüm ön bilgiler, cayma hakkı ve iade koşulları konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında ürünleri sipariş ettiğini işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.supraprotein.com sitesinden alışveriş yaparken Alıcı tarafından onaylanan ve sisteme kayıtlı e-mail adresine gönderilen ön bilgiler ve bilgilendirme formu ve Satıcı’nın satış faturası işbu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

 1. Sözleşme Konusu Ürün / Satış Fiyatı / Teslimat Bilgileri

Alıcı’nın www.supraprotein.com/ e-ticaret sitesinden elektronik ortamda satın aldığı ürün ya da ürünlerin cinsi ve türü, miktarı veya modeli, satış bedeli, ödeme şekli, teslim alacak kişi, teslimat adresi, fatura bilgileri ve kargo ücreti alışveriş öncesi düzenlediği formlarda görüldüğü gibidir.

 1. Cayma Hakkı ve İade Şartları

Alıcı, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 30 gün içinde almış olduğu ürünün ambalajını açmamak, tahrip etmemek, bozmamak ve ürünü kullanmamak suretiyle reddederek cayma hakkına sahiptir. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez ve bedeli iade edilmez. Kullanım sonucunda yeniden satılamayacak durumdaki ürünler iade alınmaz. Alıcı ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Sevkiyat sırasında zarar gördüğü düşünülen ürünler veya üründe herhangi bir eksiklik, zarar varsa ürün teslimatı yapan kuryeye iade edilip kargo firmasına tutanak tutturularak ürünün teslim edilmesi gerekmektedir. Zira ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 1. Genel Hükümler

Alıcı, Madde 3’te belirtilen sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. Sözleşme konusu ürün, yasal 10 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için Alıcı’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgilerde açıklanan süre içinde Alıcı veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa teslim edilir. Sözleşme konusu ürün, Alıcı’dan başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden dolayı Satıcı sorumlu tutulamaz. Satıcı, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun teslim edilmesinden sorumludur. Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin elektronik ortamda onaylanmış olması ve satış bedelinin Alıcı’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı kendisi veya satış sözleşmesinde belirttiği kişi veya kuruma teslim edilmiş olan ürünü 3 iş günü içinde Satıcı’ya göndermek zorundadır. Böyle bir durumda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir. Satıcı mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu Alıcı’ya bildirmekle yükümlüdür. Bu taktirde Alıcı siparişinin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. Alıcı’nın siparişi iptal etmesi halinde, Satıcı 7 gün içinde Alıcı’ya ait kredi kartı fişinin iptali ve ilgili tutarın Alıcı’nın hesabına iade edilmesi konusunda ilgili banka nezdinde girişimde bulunur ve yapılan işlem elektronik posta aracılığı ile Alıcı’ya bildirilir. Böyle bir durumda ilgili bankadan kaynaklanan gecikmelerden dolayı Satıcı sorumlu tutulamaz.

 1. Yetkili Mahkeme

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Satıcı’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 1. Üyelerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zaman birinci öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı, üyelerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi işlemleri yaparken şüphe duymamaları için bazı gizlilik hakları tanıdık. Üyelerimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

 2. Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Ancak üyemiz olarak sizler için yaptığımız kampanyalar bizim tarafımızdan isterseniz size bildirilecektir. Size gönderilecek bülten maillerindeki mail almak istemediğinize dair linklere tıklayarak listelerden kendinizi çıkarabilirsiniz.

 3. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyeye ve firmaya açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, sitemizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır. Gerektiğinde üyeliğinizi iptal ederek tüm bilgilerinizi sistemden silebilir, Veya sadece E-bülten bildirilerinden çıkabilirsiniz. ( Üyeliğinizi tamamen deaktif etmek isterseniz lütfen kullanıcı adınız ve mail adresi bilgilerinizi üyelik sil konu başlığı ile satis@supraprotein.com adresine gönderiniz.Üyeliğiniz aynı gün içinde sistemden silinecektir.)

 4. Üye olurken doldurduğunuz bilgiler https:// uzantılı ve tamamen güvenli SSL bağlantılı sayfalar aracılığı ile toplanmakta ve hiç bir şekilde verileriniz başka bir kimse, kuruluş veya kuruma verilmemektedir. Ödeme anında ve gerekli yerlerde giriş yapmanız istenen kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kaydedilmemekte, ara belleğe alınmamakta ve doğrudan bankanızın sayfasına yönlendirilmektedir. Sipariş sırasında kişisel bilgilerinizin güvenliği, güvenlik standartlarının çok üzerinde koruma altındadır.

 5. Sitemizdeki işlemlerinizde kullanılan kredi kartı bilgileriniz, 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Bu işlem sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilere ulaşılamamaktadır.

 6. Elektronik ortamda bize ilettiğiniz tüm kişisel bilgileriniz, yasal mevzuat gereği güvenli bir şekilde korunmaktadır.

 7. Sitemizden yapılan tüm alışverişlerde kullanılan kredi kartı bilgileri, yalnızca siparişin bedeli kadar işlem yapmak için kullanılacak olup, bundan sonraki işlem sırasında ulaşılamayacaktır. Bu nedenle, her yeni alışveriş için tekrar kredi kartı bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

Kaydol Kazan!

İndirimler, tavsiyeler ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun..

Ticari elektronik ileti izni kapsamında tarafıma tanıtım ve kampanyalara ilişkin e-posta gönderilmesine izin veriyorum.

"Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. "Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık ya da ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Sitemizde yayınlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi ve teşhis için hekiminize danışmanız tavsiye edilir.

Supra Protein Resmi Satış Sitesi - Supra Protein © 2023

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?