Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 2,859,201.40 TL tutarında alışveriş yaptınız.

  • Bilgi Sayfaları

Üyelik Sözleşmesi

Satış Sözleşmesi

GÖNDERİMLER

 

  1. Bütün gönderiler kargo ile gönderilir.
  2. Kargo Ücreti :Standart 7,00 TLdir.
  3. Gönderim süreleri aşağıdaki şekildedir:
  4. Stokta olan ürünler için 1-3 iş günü
  5. Ürünler resmi tatiller hariç Pazartesi – Cuma günleri arasında gönderilir.
  6. Teslimat günü gönderim tarihinden sonraki 1 ila 3 iş günüdür.
  7. Ürünler depomuzdan gönderildikten sonra, belirtmiş olduğunuz email adresine kargo şirketi tarafından verilen gönderi numarası otomatik olarak gönderilir. Bu gönderi numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

1.Taraflar

 

Satıcı Unvanı: Suprafooding Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Adres: Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdibey Cad. 1.Etap Concord Rezidans, No:15/128, C Blok Kat: 14,  Kadıköy – İstanbul

 

 

Telefon:   (90) 0216 740 0162

 

E-posta: satis@supraprotein.com

 

Alıcı (Müşteri ): Müşteri olarak www.supraprotein.com alışveriş sitesine üye olan kişi. 
Üye olurken veya sipariş verirken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

 

2. Sözleşmenin Konusu

 

İşbu sözleşmenin konusu, Satıcı’nın, Alıcı’ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanunun; 9/A ve 31 inci maddelerine dayanılarak hazırlanan 06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

 

Alıcı, satışa konu ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatları, ödeme şekli, teslimat koşulları, söz konusu ürünler ile ilgili tüm ön bilgiler, cayma hakkı ve iade koşulları konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında ürünleri sipariş ettiğini işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder. www.supraprotein.com sitesinden alışveriş yaparken Alıcı tarafından onaylanan ve sisteme kayıtlı e-mail adresine gönderilen ön bilgiler ve bilgilendirme formu ve Satıcı’nın satış faturası işbu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

 

3. Sözleşme Konusu Ürün / Satış Fiyatı / Teslimat Bilgileri

 

Alıcı’nın www.supraprotein.com/ e-ticaret sitesinden elektronik ortamda satın aldığı ürün ya da ürünlerin cinsi ve türü, miktarı veya modeli, satış bedeli, ödeme şekli, teslim alacak kişi, teslimat adresi, fatura bilgileri ve kargo ücreti alışveriş öncesi düzenlediği formlarda görüldüğü gibidir.

 

4. Cayma Hakkı ve İade Şartları

 

Alıcı, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde almış olduğu ürünün ambalajını açmamak, tahrip etmemek, bozmamak ve ürünü kullanmamak suretiyle reddederek cayma hakkına sahiptir .Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez ve bedeli iade edilmez. Kullanım sonucunda yeniden satılamayacak durumdaki ürünler iade alınmaz. Alıcı ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Sevkiyat sırasında zarar gördüğü düşünülen ürünler veyahut üründe herhangi bir eksiklik, zarar var ise ürün teslimatı yapan kuryeye iade edilip kargo firmasına tutanak tutturularak ürünün teslim edilmesi gerekmektedir. Zira ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

İade ve değişimlerde, Alıcı, söz konusu ürüne ait faturanın iki nüshasını ürünle birlikte Satıcı’ya gönderecektir. Faturasız ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılmayacaktır. İade ve değişimlerde, Alıcı ürünü teslim aldığı şekilde paketlemelidir. Orijinal kargo ambalajının kullanılmasının mümkün olmadığı durumlarda, ürünler, benzer özellik ve kapasitede malzeme ile paketlenmelidir. Orijinal kutusu hasar görmüş, bantlanarak gönderilmiş ürünler, ürünün yeniden satılabilirliğini bozduğu için, iade alınmaz. Ürün ile birlikte gönderilen “İade ve Değişim Formu” olmayan ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılmaz.

 

İade edilecek ürünle ilgili gönderim masrafları müşteri tarafından ödenmelidir. Gönderim masrafları müşteri tarafından ödenmeyen hiç bir gönderiyi teslim almayacaktır.

 

İadelerinizi aşağıdaki adrese yapabilirsiniz:

 

Adres: Dumlupınar Mah. Yumurtacı Abdibey Cad. 1.Etap Concord Rezidans, No:15/128, C Blok Kat: 14,  Kadıköy – İstanbul

 

0216 740 0162

 

 

5. Genel Hükümler

 

Alıcı, Madde 3’te belirtilen sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. Sözleşme konusu ürün, yasal 10 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için Alıcı’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgilerde açıklanan süre içinde Alıcı veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa teslim edilir. Sözleşme konusu ürün, Alıcı’dan başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden dolayı Satıcı sorumlu tutulamaz. Satıcı, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun teslim edilmesinden sorumludur. Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin elektronik ortamda onaylanmış olması ve satış bedelinin Alıcı’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

 

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcıkendisi veya satış sözleşmesinde belirttiği kişi veya kuruma teslim edilmiş olan ürünü 3 işgünü içinde Satıcı’ya göndermek zorundadır. Böyle bir durumda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir. Satıcı mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu Alıcı’ya bildirmekle yükümlüdür. Bu taktirde Alıcı siparişinin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. Alıcı’nın siparişi iptal etmesi halinde, Satıcı 7 gün içinde Alıcı’ya ait kredi kartı fişinin iptali ve ilgili tutarın Alıcı’nın hesabına iade edilmesi konusunda ilgili banka nezdinde girişimde bulunur ve yapılan işlem elektronik posta aracılığı ile Alıcı’ya bildirilir. Böyle bir durumda ilgili bankadan kaynaklanan gecikmelerden dolayi Satıcı sorumlu tutulamaz.

 

6. Yetkili Mahkeme

 

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Satıcı’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

 

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 

1- Üyelerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zaman birinci öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı, üyelerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi işlemleri yaparken şüphe duymamaları için için bazı gizlilik hakları tanıdık. Üyelerimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

 

2- Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Ancak üyemiz olarak sizler için yaptığımız kampanyalar bizim tarafımızdan isterseniz size bildirilecektir. Size gönderilecek bülten maillerinde ki mail almak istemediğinize dair linklere tıklayarak listelerden kendinizi çıkarabilirsiniz.

 

3- Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyeye ve firmaya açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, sitemizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır. Gerektiğinde üyeliğinizi iptal ederek tüm bilgilerinizi sistemden silebilir, Veya sadece E-bülten bildirilerinden çıkabilirsiniz. ( Üyeliğinizi tamamen deaktif etmek isterseniz lütfen kullanıcı adınız ve mail adresi bilgilerinizi üyelik sil konu başlığı ile satis@supraprotein.com adresine gönderiniz.Üyeliğiniz aynı gün içinde sistemden silinecektir.)

 

4- Üye olurken doldurduğunuz bilgiler https:// uzantılı ve tamamen güvenli SSL bağlantılı sayfalar aracılığı ile olmaktadır. Üyelik formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.Zorunlu olanlar işareti ile belirtilmiştir.

 

5- Üye girişi yaparak girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilir ve silebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.Bundan dolayı kullanıcı adını ve şifrenizi hiç kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir.

 

6- Sitemizden yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimiz tarafından kayıt altına alınmamaktadır.https:// uzantılı tamamen güvenli SSL bağlantılarıyla ödeme sayfamıza yönlendiriliyorsunuz.

 

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Sizlerden istenen üyelik bilgileri aşağıdaki gibidir.

 

Hesap Bilgileriniz
Kullanıcı Adı * (Üyelik sistemine giriş yapabilmeniz için )
Mail Adresiniz * (Üyelik sistemi onayı ve şifre talepleri için)
Şifreniz * (Üyelik sistemine giriş yapabilmeniz için)


Diğer Bilgileriniz
Adınız Soyadınız * (Müşteri Portföy Bilgileri)
Cinsiyetiniz * (Müşteri Portföy Bilgileri)
Telefon Numaranız * (Müşteri Portföy Bilgileri)
Cep & Gsm * (Müşteri Portföy Bilgileri)
Doğum Tarihiniz* (Müşteri Portföy Bilgileri)
Şehir * (Müşteri Portföy Bilgileri)
Meslek * (Müşteri Portföy Bilgileri)
Vergi No/TC Kimlik No * [ Sadece sipariş ekranında faturalarınız için istenmektedir. ]

Üyelik Bilgilerinizi kayıt olurken verdiğiniz e-mail adresi ile değiştirebilirsiniz , güncelleyebilirsiniz.
Sadece sizin bildiğiniz kullanıcı adınızı ve şifrenizi kaybetmeyiniz,kimseye söylemeyiniz.

Bültenimize Abone Olun

Özel kampanyalar ve kuponlar, ipuçları, öneriler ve gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL Sertifikası ile alışverişiniz güven altında.

Aynı Gün Kargo
AYNI GÜN KARGO

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

Kapıda Nakit Ödeme
KAPIDA ÖDEME & HAVALE

Kapıda Kredi Kartı & Nakit veya Havale & EFT yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm kredi kartlarınızla hızlı ve kolay alışverişin keyfini çıkarın.

Supra Protein

"Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. "Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık ya da ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Sitemizde yayınlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi ve teşhis için hekiminize danışmanız tavsiye edilir.

© 2022 Supra Protein