Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 1,052,133.70 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Blog » Bilgi
balık kolajeni

Balık Kolajeni

Balık Kolajeni, pek çok özelliği sebebi ile son yıllarda çokça kullanılıyor ve hatta artan bir şekilde tercih ediliyor. Marine Collagen olarak da ifade edilen bu takviye ürünler, tamamen saf deniz canlılarından üretiliyor. Deniz canlılarının, özellikle de balıkların Kolajen yönünden zengin olan dokuları alınarak, üretilen bu ürün, çeşitli faydaları ile ünlenmiş durumda. Elbette ki en az Sığır Kolajeni kadar faydalı ve en az onun kadar zengin bir içeriğe sahip. Ancak önemli bir farklılık da söz konusu; balıklardan üretilen Kolajen takviyesi, tamamen TİP 1 formundadır. Ancak Sığır Kolajeni, yüksek oranda TİP 1 formunda içeriğe sahip olmakla birlikte, bir miktar da TİP 3 formunda Kolajen içermektedir.

Gelelim bu ürünü kullanmak isteyenlerin merak ettiği en önemli bilgilere… Hangi sebepler ile kullanılmalı, ne tür faydaları ve etkileri ortaya çıkıyor ve ne kadar süre ile kullanmak gerekir? Tüm bu soruların yanıtı yazımızın devamında…

Balık Kolajeni Faydaları

Bugün bilinen bir gerçek ki, günümüzde her yaştan bireyin Kolajen takviyesine ihtiyacı olabilir. Kadın, erkek, çocuk herkes bir sebeple bu tür ürünleri beslenmelerine dâhil edebiliyor. Özellikle de eklemler, kemikler, bağ dokular ve kırışıklıklar söz konusu olduğunda, bir olmazsa olmaz olarak niteleyebiliyoruz. Kullanacağınız Marine Collagen ise size pek çok faydalı özelliğini sunacaktır. Biliyoruz ki, cilt güzelliği ile Kolajen arasında doğrudan bir ilişki var. Bu sebeple kırışıklık, sarkma gibi yaşlanma etkileri ya da çeşitli cilt lekeleri ve yaralar söz konusu olduğunda Kolajenden destek alabilirsiniz. Cilt kuruluğu yaşayanların da yine aynı şekilde bu tür takviyelere ihtiyacı olabilir. Saç ve tırnaklarımız ise bizim için çok önemli olmakla birlikte, onların zayıf ve güçsüz olması, yavaş uzuyor olması can sıkıcı olabilir. Bu sebeple Kolajen desteği bu süreçte doğru bir seçim olabilir. Hele de deniz canlılarından elde edilen Supra Kolajen ürünleri, vücudunuz için harika bir takviye olacaktır.

Marine Collagen

Cilt ve güzellik konusundaki muhteşem etkilerini, eklem, kemik ve bağ doku üzerinde de sürdüren bir üründen söz ediyoruz. Eklem problemleri yaşayanlar, kemik kırıkları ile karşı karşıya olanların ve bağ dokuları ile ilgili sağlık sorunu olanların da mutlaka hayatında Kolajen ürünlerine yer açması gerekiyor. Hatta sizin için Balık Kolajeni takviyesi tam anlamı ile bir olmazsa olmazdır. Normal şartlarda 8 haftalık bir kullanım ile muhteşem etkilerini ortaya çıkaran ürünü, duruma göre farklı sürelerde de kullanmanız mümkün. Eğer bir hastalık sebebi ile kullanacaksanız, doktorunuza danışmanızda fayda var. Diğer taraftan kusursuz bir cilde sahip olmak istiyorsanız, 8 haftalık kullanım muhteşem etkiler görmeniz için genelde yeterli olacaktır. İhtiyacınız olan kollajen desteğini web sitemizden hemen sipariş verebilir veya anlaşmalı eczanelerden satın alabilirsiniz. Supra Kolajen ürünleri, hayatınızı kolaylaştırmak için burada!

  • Supra Protein

    Supra Protein içerik ekibi çalışmalarını klinik araştırmalardan yararlanarak oluşturur. Sitemizde yayınlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi ve teşhis için hekiminize danışmanız tavsiye edilir.

Diğer Makaleler


Bültenimize Abone Olun

Özel kampanyalar ve kuponlar, ipuçları, öneriler ve gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

256 Bit SSL Sertifikası ile alışverişiniz güven altında.

Aynı Gün Kargo
AYNI GÜN KARGO

Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.

Kapıda Nakit Ödeme
KAPIDA ÖDEME & HAVALE

Kapıda Kredi Kartı & Nakit veya Havale & EFT yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm kredi kartlarınızla hızlı ve kolay alışverişin keyfini çıkarın.